Bazıları Hayalini Kurar, Bazıları Başarır…

Dünya böyle bir yerdir… Kimileri sadece hayalini kurar istedikleri şeyin, kimileri ise o hayalini gerçekleştirmek adına harekete geçer ve de sonunda başarır.

P90X ile belki yıllardır istediği fiziğe kavuşacağını aslında bilen, ama hala harekete geçmeyip şimdilik sadece hayalini kuranlara değil de, bu hayalini P90X-Türkiye ile gerçekleştirmiş ya da şu anda gerçekleştirmekte olanlara adıyoruz bu sayfayı.

Biz adına kısaca “Fit Club” dedik, P90X Mezunları’nın ait olduğu yere. Ama gerçekte alınan sonuçlar, sadece “fit” olmanın çok çok ötesinde. Bu… gerektiğinde 5:45’te kalkıp kendini tüm gün bomba gibi enerjik hissedenlerin, takvimine her “X” koyduğunda o başarmışlık duygusunu yaşayanların, belki yıllardır içine sığamadığı pantolonlarının beli artık bol geldiği için keyifle alışveriş yapmak zorunda kalanların, çevresindeki küçüklere ya da büyüklere daha iyi örnek olduğunu hissedenlerin, 90 günün sonrasında çekilen fotoğraflarda yeni özgüvenlerinin gülümsemelerine yansıyanların, daha sağlıklı olarak ömürlerini sadece uzatan değil aynı zamanda daha da kaliteli kılanların hikayesi…

Bu sayfayı, sadece hayal kuran değil, hayallerini gerçeğe dönüştüren P90X-Türkiye Mezunları’na armağan ediyoruz.

Yerli P90X Önce & Sonra'ları

Some People P90X

 Bazı insanlar başarının sadece hayalini kurar… Diğerleri ise onları gerçekleştirir… 

4 Yorum

 1. FormationClouds

  Aykut bey blog açma yetkisi verebilirmisiniz

  Cevapla
  • Neden olmasın :-) Açılmıştır…

   Cevapla
 2. Metehan

  Teşekkürler Koç :)

  Cevapla
 3. Ramadan

  Yakında benim blogum da yer alacak burda :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız