Engin’le Ev Baklavası!

Yaz geldi kapıya dayandı. Siz de fazla kilolarınızdan şikayetçi misiniz? Dergilerde, filmlerde ya da plajlarda gördüğünüz karın kasları olan arkadaşlara mı özeniyorsunuz?

O halde doğru adrestesiniz. İç çekip keşke benim de olsa dediğiniz baklavalara siz de sahip olabilirsiniz.

Sadece 90 günde, hem de kendi evinizin rahatlığında. İşte ev baklavasının tarifi!

Malzemeler

1 adet P90X Seti

1 adet Barfiks Barı

Ağırlığı size kalmış 1 çift Dambıl

1 adet Yoga Matı (opsiyonel)

Ve bolca Aykut Hoca desteği!

Yapılışı

Öncelikle mental hazırlık şart. Kendinizi tamamen hazır hissetmeden başlamayın. Beslenme düzeninizi tamamen değiştirin. O lezzetli (!) abur cuburları, şekeri, yağı, tuzu ve unu hayatınızdan çıkarın. Bu sitede beslenme ile ilgili bolca bilgi ve tarif bulabilirsiniz. Kafanıza takılan bir konu olduğunda Aykut Hocaya başvurun (her zaman yardımcı oluyor sağ olsun). Ve kendinizi P90X’in şefkatli kollarına bırakın. Tony’nin de dediği gibi: “Siz elinizden geleni yapın, gerisini boş verin”. 90 gün sonunda ev hijyeninde hazırlanmış tamamen organik baklavalarınızın keyfini çıkarabilirsiniz :-)

Evet sevgili dostlar, espirili bir girişin ardından şunu mutlulukla söylemenin vakti geldi; artık ben de bir P90X mezunuyum. Böylesine zor bir programı tamamlamanın hazzı herhangi bir şeyle ölçülecek gibi değil. 90 gün bitti belki ama bu bir son değil, aksine başlangıç! Çünkü isteyince ve motivasyonu sağlayınca neler yapabileceğimi gördüm. Temeli attım, sıra üst katlara çıkmaya geldi! İlerleyen zamanda devam edecek değişimimle yine sizlerle olacağım. Sevgiler…

İşte Sonuçlar

Engin 1Engin 2Engin 3

 

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız