Berat ve Ablası…

Şaka gibi cidden çünkü ne zaman, başladı ne zaman bitti anlayamadım… Çok eğlendik, çok küfredip, kendi hallerimize çok güldük… Her şeyden önemlisi ise biz P90X’i, Tony’i ve bu aileyi çok sevdik :)

Aykut Hocam size gelince sabır taşı olsa çatlardı, siz bizim saçma sapan sorularımıza üşenmeden tek tek cevap verdiniz, harikasınız, çok teşekkür ederiz :) Tabii bu bitiş son değil, sanmayın ki kurtuldunuz, daha bunun Insanty’si var, Hybrid’i var, yani var da var… :))) Yani demem o ki daha soracak bir sürü saçma sorumuz var :-)

Sonuçlara gelince ben 62.8’le çıktığım yolu 58 ile bitirmiş olmaktan gayet mutluyum. Ablama gelince aynı şekilde o da 4 kilo verdi; 56.8’le çıkmıştı yola, şimdi 52 kilo. Tartının ne gösterdiği çok da önemli değil aslında. Ciddi sıkılaşma var her ikimizde de. Kaslarım var, kondüsyonum hiç bu kadar iyi olmamıştı, daha yukarı zıplayor, daha uzun koşabiliyorum… Esnekliğim zirvede ve biliyorum ki daha da iyi olacak. Yapmam gereken ise sadece kendimi buna adamak. Yorgun bir vücuda sahipken şimdi kendimi genç kız gibi hissediyorum iyu mu :))). Hayallerimdeki görüntüye bir adım daha yaklaşmak harika hissettiriyor… Tek üzüntümüz programı daha erken keşfedememek. Lafı fazla uzatmayayım, yeni başlayacak arkadaşlarıma sesleniyorum, acabaları bir kenara koyun ve bunu kendiniz için yapın.

Berat’ın 90 Günlük P90X Sonuçları…

2

3

 

 

Yorum Paylaşımına Kapalı.