P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı… 8

“P90X reklama ihtiyaç duymaz, onunla fiziğini ve hayatını değiştiren herkes P90X’in yürüyen canlı reklam panosudur!” serimize devam ediyoruz… Ve “Peki P90X reklama ihtiyaç duysaydı, ne yapardı?” beyin jimnastiğini yapmaya…

Geçtiğimiz hafta içerisinde önce Buğra‘nın 60, ertesi gün Erdoğan‘ın sadece 50 günde nasıl “6-pack” sahibi olduklarını görünce, kendimize sormadan edemedik!

Keşke bu işin aşağıdaki görsellerde olduğu kadar kolay olmasını mı dilerdiniz? Kıştan bahara geçerken, eski kışlıkları üzerinizden çıkarıp tiril tiril baharlıkları – yazlıkları giymek gibi… Peki ya neredeyse bu kadar kolaysa?! Yepyeni bir fiziğe aslında ne kadar yakın olduğunuzun farkında mısınız?

Keşke bu kadar kolay olsa mı? Aslında neredeyse bu kadar kolay!

Bu Kolay Kadın

 

Bu Kadar Kolay Erkek


Diğer potansiyel P90X reklamlarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz…

Facebook Gerçekleri

Ayna Ayna Söyle Bana

Kemer ve P90X Etkisi

Bazen Değil, Hep Fit

Biraz Güç Fena Olmaz

Üzgün Vücut

Yoksa Hamile miyim?!

3 Yorum

 1. icten

  Görseller süper olmuş ama öyle olmaması güzel, emek harcayıp alın teri dökerek istediğimiz vücuda sahip olmak hayatta güçlü olmamıza neden. Değeri var akittigimiz her bir damla terinnn

  Cevapla
  • Elbette! Şimdi Buğra’nın, Erdoğan’ın ya da diğer herkesin, bu fiziklere “yattıkları yerden -- kolay” kavuştuklarını söylemek istemedik, yanlış anlaşılmasın.

   Ama şu fiziklerden sadece 50 -- 60 gün uzaktaysak… Yani bundan daha “kolay -- kestirme yol” da olmaz sanki :-)

   Cevapla
 2. Ahahaha denim en sevdiğim seriden yazı gelmiş :-D Çok yaratıcı.

  Bu arada şimdi linklere tıklayınca yeni gördüm. Arkadaşların sonuçlarını da tebrik ederim, inanılmaz sonuçlar. Ortalık bayağı kızışmış :-D Aynı başarıyı kadınlardan da (öhöm kendimden de) bekliyorum.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız