P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı… 6

P90X reklama ihtiyaç duymaz! Onunla tanıştıktan sonra sadece fiziği değil, çehresi bile değişen Teoman, en iyi reklamdır! P90X ile girdiği ilişkiden sonra 30 kilosu çalınan(!) Uğur, en iyi reklamdır! Şekerparesi varken, 90 günde baklava sahibi olan İbrahim, en iyi reklamdır! Yoğun bir “baba”nın bile, 90 günde 6-pack’lere kavuşabileceğini bize gösteren Ayhan, en iyi reklamdır! 1 tur, 2 tur, 3 tur… yetmez diyen Gökhan, en iyi reklamdır! Erkeklere taş çıkarırcasına, kadınların da programda nasıl hayat değiştirici sonuçlar alabileceğini gösteren Berat ve Ablası, en iyi reklamdır! Sonuçları o kadar iyi olup da acaba Photoshop mu denilen Müge, en iyi reklamdır! Sadece 90 günde 120 kg’den 98’e inen Erkan, en iyi reklamdır! Henüz 16-17 yaşlarında P90X ile tanışacak kadar şanslı olan Metehan ve sonuçları, en iyi reklamdır! Sadece 30 günde, çoğu bayanın belki 1 yılda almayı hayal ettiği sonuçları alarak, bir peri masalını bize gösteren İçten, en iyi reklamdır! Son günlerde daha 20 günlük Hybrid sonuçları ile adeta ağızları açık bırakan Erdoğan, en iyi reklamdır! Ve daha burada ismine yer veremediğimiz, ama sonuçlardan bazılarını burada görebileceğiniz sayısız takipçi… en iyi reklamdır! Vaktiniz olduğunda, tüm bu motivasyon kaynaklarını incelemenizi tavsiye ederiz.

İşte hep dedik ki, bizim reklama ihtiyacımız yok. Ama “reklam” yapsaydık nasıl yapardık diye beyin jimnastiği yaptığımız serimize devam ediyoruz… Yakından takipçiler bilir, garip (belki de samimi) bir alışkanlık ama yazı ve yorumlarımda, gülen ya da üzgün suratı çok kullanırım. Hani iki nokta, tire ve parantez :-) 

İşte bu reklamımız, tam da bundan esinlendi. İlk baktığınızda çok net göremeyebilirsiniz, ama reklamımıza biraz uzaktan bakın, geniş tabloyu görün :-) Eğer vücudunuz “üzgün” olduğunu her halinden belli ediyorsa, artık onu biraz mutlu etmenin zamanı gelmedi mi?

Vücudun Üzgünse, Onu Mutlu Et!

Üzgün Göbek


Diğer potansiyel P90X reklamlarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz…

Facebook Gerçekleri

Ayna Ayna Söyle Bana

Kemer ve P90X Etkisi

Bazen Değil, Hep Fit

Biraz Güç Fena Olmaz

1 Yorum

  1. Foto erkek fotosu yanlış anlaşılmasın :-)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız