P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı… 5

Her zamanki gibi, “P90X reklama ihtiyaç duymaz, zaten onu yapıp-bitirip fiziklerini ve beraberinde hayatlarını değiştiren her kişi, onun birer canlı reklam panosudur!” hatırlatmasını yapıp, peki ya reklam yapacak olsaydı ne yapardı diyerek yaratıcılık jimnastiği yaptığımız serimize devam edelim…

Bu seferki temamız, biraz gücün ve dayanıklılığın hayatta nerede ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmaz.

Bizim, P90X’e başlamaya karar veren “baba”lardan çok sık duyduğumuz bir başlamaya karar verme sebebi, çocuklarıyla oynarken onların hızına yetişemeyip, nefes nefese kalmaları ve keyifle oynamak isteyen çocukların off’layıp puff’lamarı idi… Bir P90X mezunu babanın ise, artık onun hızına yetişemeyen çocukları arkasında nefes nefese kalacaktır :-)

Gerçekten de hayatta biraz daha gücün ve dayanıklılığın ne zaman nerede lazım olacağı hiç belli olmaz. İş yerinde ansızın dolabın rafları ve dosyalar başınıza mı yıkıldı?! Problem değil, fitsiniz, hallediverirsiniz… Ya da arabanızın tekeri sizi yolda mı bıraktı?! Problem değil, tek elinizle arabayı kaldırır hallediverirsiniz… Tamam, abarttık, burası şaka :-)

Ama gerçekten söylemek istediğimiz… Hayatta biraz daha güçlü ve dayanıklı olmaktan zarar gelmez!

Biraz Gücün Size Nerede Lazım Olacağı Belli Olmaz!

Biraz Güç Erkek


Diğer potansiyel P90X reklamlarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz…

Facebook Gerçekleri

Ayna Ayna Söyle Bana

Kemer ve P90X Etkisi

Bazen Değil, Hep Fit

1 Yorum

  1. Ahahahaha :DD Ben de ilkini görünce yok artık demiştim, o şakaymış. Ama olabilir de :D

    Cevapla

Yorum Paylaşınız