P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı… 3

P90X o kadar harikulade bir programdır ki, reklama ihtiyaç duymaz! Sadece 90 günde değiştirdiği bedenler, onu geçtik sadece “dışınızı” değil, “içinizi” ve özetle hayata bakış açınızı değiştirmesi bile, onu uygulayan herkesin ayaklı bir reklam panosu olarak gezmesine yeter.

Ama olur ya, P90X reklama ihtiyaç duysaydı ne yapardı? İşte hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı çalıştırarak, ilgili görselleriyle birlikte küçük açıklamalarından oluşan ve çok beğenilen yazı dizimize devam ediyoruz.

Kemer meselesi!.. Her zaman söylediğimiz bir şey vardır; P90X bir “kilo verme” programı değil, ondan çok daha anlamlı bir “vücut şekillendirme” programıdır. Yani sizi bi aşağı bi yukarı, tam bir Yo-Yo gibi oynatan moda akımların aksine, P90X size gerçekten fit, sıkı, sağlıklı ve herşeyden önemlisi, siz aksine çok uğraşmadıkça uzun süre koruyabileceğiniz bir fizik kazandırır. O yüzden yine her zaman dediğimiz gibi, program süresince sadece “Kg’leri” değer ölçüsü olarak almak, yanlıştır. Peki onun yerine ne mi yapabilirsiniz?

İncelmeye başlayan bel ölçünüzü (ki ince ve yağsız bel, her anlamda sağlığın ölçülerindendir) bollaşmaya başlayan pantalonlarınızdan ve yeni delik açmak zorunda kalacağınız kemerlerinizden takip edebilirsiniz :-)

Önce & Sonra… Ve P90X Etkisi!

P90X Etkisi Kemer

Diğer potansiyel P90X reklamlarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz…

Facebook Gerçekleri

Ayna Ayna Söyle Bana

1 Yorum

  1. Keep it coming! :-) Çok eğlenceli bir yazı dizisi, keyifle takip ediyorum ve devam etmesini diliyorum.

    Bu arada bir önceki Amy yazısını da şimdi okudum, o yazıyı da çok beğendim (neden onun altına değil de bunun altına yazıyorum bilmiyorum :-P sadece eklemek istedim :)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız