P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı…

4 yaşındaki kızıma, hayata dair öğrettiğim çok önemli bir şey varsa, o da “Bak kızım, reklamı yapılan herşey kötüdür!” cümlesini empoze etmemdir herhalde!

Çocuğunuz olsun ya da olmasın, bir gün yarım saat bir çocuk kanalı izleyin de görün, küçücük dimağlara işlenen reklamları… Ozmo kornetler, matahmış gibi gösterilen meyveli yoğurtlar, sosis-salamlar, cipsler-kolalar…

“Reklamı yapılan herşey kötüdür” demekte çok mu haksızım? Sahi siz hiç domates – salatalık reklamı gördünüz mü?!

Gelelim konumuza… P90X-TR bugüne kadar hiç parayı bastırıp reklam verme gereği duymadı, duymayacak da. Çünkü bizlerin en iyi reklamı, “fısıltı gazetesi” dediğimiz kulaktan kulağa yayılan, P90X-Türkiye ile vücutlarını değiştirmiş insanların orda-burda yorumları, şahit olan arkadaşları, eşi-dostu, çevresi… Zaten bundan güzel de reklam olmaz (teşekkürler).

Ama, yine kendi kendimize fantezi yaptık :-) ve “P90X reklam verseydi n’apardı?” diye düşündük ve ortaya motive edici ilanlar çıkardık. “Fısıltı gazetesi” tamam da, “bir görsel, bin kelimeye bedeldir” demişler… Bakarsınız bu “reklam”lar da sizleri biraz daha motive eder.

Devam Edecek… 

Dikkat! Facebook Profilleri Yanıltıcı Olabilir!

5x10Rep Gold GYM Messenger

 

4 Yorum

 1. icten

  Olur hocam yakında salatalık -- domates reklamı da olur, çünkü bunları da doğal olarak bulamayacağız ve paketli yiyecek türüne dönüşecekler :(

  Cevapla
  • Evet maalesef İçten :-( Zaten sebze-meyvenin de reklamını görmeye başlarsanız, o zaman KORKUN! Ben hala “reklamı yapılan herşeyden uzak turun” teorime inanıyorum.

   Cevapla
 2. Derya_01

  Çok komik bir görsel olmuş :-D Hakikaten doğru ama, Facebook fotolarına hiç güven olmuyor, genellikle de bayların (şekil 1A’da olduğu gibi :)

  Cevapla
  • Aynen (ben zaten Facebook’a komple karşı bir adamım :)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız