P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı… 2

Bir önceki yazıda (P90X Reklama İhtiyaç Duysaydı…) bahsetmiştik; P90X programının reklama ihtiyacı yoktur, onu bitirerek hayatlarının en iyi fiziklerine kavuşanlar zaten en iyi ayaklı reklamdır. Ama olsaydı ve dergilere/gazetelere reklam verseydi, nasıl olurdu diye?

İşte bugünkü reklamımızı “Nereden Başladığın Değil, Nerede Bitirdiğin Önemlidir” sloganı üzerine kuruyoruz.

Gerçekten de öyle! P90X’e başlayan herkese, başlamadan önce “1. gün” fotoğrafı çekmeyi mutlaka öneririz. Çekin ve kendinize saklayın. Hemen bizimle ya da başkasıyla paylaşın diye değil. Ama “nereden geldiğinizi” bilmeniz ve daha da önemlisi, “sonunda nereye geldiğiniz” ile farkını çok daha net görebilmeniz için. Çünkü sonuçta gerçekten başlangıç noktanız değil, geldiğiniz nokta en önemli olan. Yine aşağıdaki reklamımız, “çekim yasası”nı lehinize kullanmak ve de başlangıç noktanız her ne olursa olsun aynaya baktığınızda kendinizi kötü hissetmeniz değil, geleceğinizi hayal ederek sizi devam ettirmeye yetecek motivasyonu bulmanız açısından önemli.

Ne demişler… Bir yerlerden başlamak lazım… Siz neyi bekliyorsunuz?

Nereden Başladığın Değil, Nerede Bitirdiğin Önemli

Nerede Bitirdiğin 1

Nerede Bitirdiğin 2

 

4 Yorum

 1. icten

  Görseller harika,
  hani ilk bakışta insana imkansız dedirtiyor ama daha önce burada ki değişimleri görünce de imkansız olmadığını hatırlatıyor.

  Cevapla
 2. Hocam dün akşam bir mail yollamıştım bakablir misiniz ?

  Cevapla
  • Şimdi cevap verdim Enes :-)

   Not: Dün 16:12’de attığın ilk maili 22:27’de tekrar ettiğin için, “spam filtresi”ne takılmış. Normal koşullarda sadece 1 kere atman yeterli, mutlaka cevap gelecektir :-)

   Cevapla
   • İlginiz için teşekkürler.

    Cevapla

Yorum Paylaşınız