Hadi Bakalım… İbrahim de Burada :-)

Editörün Notu: Aslında İbrahim’in bu “geri dönüş” bloğunda, gönderdiği yeni bir kapak fotosu yoktu ama siteye son 3 gündür üstüste “6-pack” tranformasyonları yağdı ki, İbrahim’in daha önceki P90X sonuçlarını (ve 6-pack’leri) hatırlatarak bu seriyi 4’e çıkarmak istedik :-)


P90X’e sanırım ilk başladığımda da Aralık – Ocak civarıydı yanlış hatırlamıyorsam… Uzun zamandır spor yapmıyorum, malum okul, iş vs. durumlardan dolayı. Üstüne güya “bulk” yapacağım bahanesiyle uzun zamandır da kötü besleniyorum. Ara ara yapdığım DVD’ler oldu ama çok çok az.

Şimdi ise mental olarak hazırım, bugün Core Synergistics ile başlıyorum. Aykut Hoca yeniden takvimimi de gönderdi mi süper olacak, ilk günki heyecanla başlamak istiyorum :-)

İlk P90X yaptığımda aslında proteinmiş, karbonhidratmış vs pek önem vermezdim, hesaplamazdım, önemsemezdim. Sabah kahvaltıda 1 kepekli ekmek götürmüşlüklerim vardır :-) Şimdi ise daha bilinçli olacağım. 1-2 saattir P90X DVD’lerini izliyorum, göz aşinalığı, motive olmak için. Özlemişim onu fark ettim :-) Siteyi de daha yaın takibe almaya başlayacağım eskisi gibi.

Herkese kolay gelsin, umarım yaza kadar herkes istediği, hayalini kurduğu vücutla girer.

Not: İlk Yoga ve Legs & Back günümü düşünmek dahi istemiyorum :-)

İbrahim’in Önceki Sonuçlarını Hatırlayalım…

Ibrahim-Degisim (2)

3 Yorum

 1. Vay İbrahim’cim :-)

  Seni yeniden buralarda görmek ne güzel; sen P90X sitesinin ilk göz ağrılarından sayılırsın, ilk mezunlarından.

  O dönemden aklımda kalanlar sen, sevgili Ayhan (o da düşsün buralara artık :-) , Moment, İçten (o hiç pes etmedi :-) Metehan… ve daha ismini sayamadığım pek çok kıymetli insan.

  Mail de attım, programında çok başarılar :-)

  Cevapla
  • saolun hocam gördüm mailinizi de teşekkürler aynen hocam yalnız bir yanlışı düzeltim ilk mezunlarından degil p90xtr.com’un ilk mezunu lütfen:D:D

   Cevapla

Yorum Paylaşınız