Teo’dan Haberler… :-)

Merhaba P90X Ailesi :-)

Uzun zaman oldu, bayağıdır gözükmüyordum. Ama bu yoklukta alınan kilolar, bu siteye ve P90X’e geri dönmeme sebep oldu diyebilirim. Gözükmüyorum derken, aslında her zaman siteyi takip ediyordum canım :-) Yani bir gözüm bir kulağım hep sitede idi. Hatta Aykut Hocam’la hep WhatsApp ile görüştük, o arayıp sormasa bile :-p

Neyse fazla uzatmayayım ama tabii insan uzun zamandır yazmayınca biraz heyecanlanıyor haliyle :-)

Hemen konumuza geçelim; 1 senelik zamanda bir çok arkdaşımız gerçekten de nelerin başarılabileceğini ve nelerin olabileceğine yeniden inandırdı beni. Bir çok kişi motivasyonun kralı oldu, en son hatırladığım kadarı ile de Erdoğan sollamıştı beni, hatta uzun ara fark atmıştı bile diyebiliriz :-)

Dedim ya 1 sene oldu, dile kolay… Ara ara yapmaya çalıştım, işlerin yoğunluğu işlerin stresi, oydu buydu derken alınan tam 16 kilo vardı! İlk P90X’e başladığımda 138 kilo idim. İlk P90X’i bitirdiğim kiloma ise geri yükselmiştim; 116!

Toparlanmam lazımdı ama nedense o içimdeki motivasyonu canlandırmakta zorlanıyordum. Aykut Hoca’ya mesaj çekerek “Hocam ne olursunuz yardım edin” diye diye kafasının etini ne kadar yesem de, o “eski değişimine bak, en büyük motivasyon sensin” dese de, gide gele 1 seneyi öldürdük :-( Ama neyse ki 120-130 olmadan çalan tehlike canlarını fark ettim ve tekrardan P90X ve Hybrid programına başladım.

Bugün 15. gündeyim. 2 defa fire de versem artık kararlıyım. 11. gün fotoma ve kiloma baktığımda 1,5 kilo vermişim, yani biraz daha kendimi şımartayım :-) “Efsane geri dönecek!” dedim kendi kendime. Şimdi ise daha kararlı, bütün haraketleri doğru düzgün yapan, son 3 tekrarın önemini bilen, Insanty’nin bir çok haraketini daha tam yapamasam da yapmaya çalısırken o bi taraflarımdan damlayan terler ile, programın işe yaradığını ve de yarayacağını görüyorum.

Uzun lafın kısası aranıza dönmekten çok mutluyum. İnsallah 20 Temmuz’da doğum günüm var. Hedefim tekrardan 100’e ve o iki haneli sayılara düşmek. Ve inşallah onu da bu seferki turda göreceğim. Kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın :-) Şimdiden benimle benzer yollarda olan herkese başarılar dilerim.

Unuttum sanmayın :-) Her zamanki gibi meşhur lafımı diyeceğim… DURMAK YOK YOLA DEVAM :-)

Teoman – Hybrid Programı 11. Gün Sonuçları

Teo 11 Blog

Teo 11 Ter

7 Yorum

 1. ayhan3404

  Vayy Teo piyasalara donus yapmisin ne göbek oyle hadi gorelim seni siteyi surekli takip ediyorum takiptesin ona göre bu arada aykut hocama da selamlar favorim ise su an icin erdogan. Onada selam olsun

  Cevapla
 2. Erdogan

  Teoman kardeşim 11 gün sonuçlarını tebrik ederim. Yazında benden bahsederek beni onore etmişsin sağol :-D

  Hybrid yapmana da ayrıca sevindim. Her ne kadar benim de ilk göz ağrım P90X olsa da, Hybrid benim hayatımı değiştiren programdır. Ne bileyim bir gün Tony’i bir gün Shaun T’yi görmek psikolojik olarak daha kolaylık sağlıyor ilerlemede bence.

  11 gun sonuçları böyleyse, sonunu da yine müthiş getireceğini tahmin ediyorum. Yine hepimize daha önce olduğu gibi büyük motivasyon olacakmışsın gibi duruyor, takipte olacağım.

  Cevapla
 3. Erkan

  Selmun aleykum gençler. Teocum yine başlamıssın hayırlı olsun. o elinde gazete olan senin fotoğrafın mı gerçekten? netmissin gardaşım öyle, maşallah tosun olmuşsun yine :) neyse yine doğru yolu bulmuşssun kolay gelsin diyorum sana.

  Ha bu arada dinime söven müslüma olsa derler ya …. O hesap benim ki, 3 aylık p90x in ekmeğini yedim 2 yıl ve nerdeyse en baş döndüm diyebilirim. 110+ kiloyum şu an kendimle savaş halindeyim. tabi sigarayı bırakmadığım için şu an spor yapacak ne ciğer var nede cesaret. 3 gün oldu sigaraya veda ettim, devam ettirebilirsem spora yeniden dnmek istiyorum ama bi sorun var…

  Hayatım boyunca bu döngü devam mı edecek? :(

  Cevapla
  • Ve aleyküm esselam Erkan Hocam… :-) Ne mutlu sizi burada görmek.

   Teo’yu başlattık, sizi de yeniden başlatalım.

   Not: John Galt’a ne oldu?!

   Cevapla
   • Erkan

    john galt kayıp. 500 kilo olup yatağa mahkum olmuş diye duydum :)

    Cevapla
 4. Vay Teo’cum…

  Süper bir blog’la geri dönmüşsün. Bana da arada taşı atmışsın ama benim dediğim doğru, senin motivasyonun zaten kendi içinde.

  Vücudunun nasıl reaksiyon verdiği de ortada, belki 1 yıl salmışsın ama 11 günde ne kadar toparlayabildiğin de inanılmaz. Bu ivme ile gidersen 90’ın sonunda yine tarihi sonuçlar gelir!

  Tek yapman gereken, sloganını takip etmek. Durmak yok, yola devam… :-)

  Cevapla
 5. Merhaba Teoman beslenme planımız hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Cevapla

Yorum Paylaşınız