Özkan’a Sürpriz Motivasyon!

Özkan, 90 günlük ilk turunda aldığı harika sonuçların ardından bu sefer Hybrid Programı’na başlayarak sonuçlarını daha da ileri götüreceğinin sinyallerini bizimle paylaşmıştı, “Daha Yeni Başlıyoruz!” diyerek… Şaka yapmıyormuş :-)

Aslında Özkan bir süre paylaşım yapmayıp, bomba gibi geleceğini söylemişti ama dayanamayıp Whatsapp’tan bir kare paylaştığında, biz de o fotoğrafla kendisine bir motivasyon sürprizi yapmak istedik…

Onun çok kısa sürede gösterdiği bu değişimi kendimizce billboard’lara, vitrinlere, dergi kapaklarına taşıdık :-)

Her zaman dediğimiz gibi, bu sadece bir “vücut değişim” programı değil, bir “hayat değişim” programı. Bunun en güzel örneğini bize gösterdiği için Özkan’a teşekkürler. Ve bu değişimin devamını bekliyoruz.

Ozkan Son Guncelleme


Özkan Fenomeni!

Dark 700

Este Ozkan 700

Levis Ozkan 700

Hugo Boss Oswald 700

Ozkan Mango 700

Ozkan Billboard 700

10 Yorum

 1. Erdogan

  Ben de tebrik ederim Özkan, çok iyi sonuçlar olmuş. Aykut hocamın da bu tip jestleri meşhurdur, bana da yapmıştı Barrack Obama ile :D
  Bu arada yarın kısmet olursa ben de ikinci turumun ilk 10 gün sonuçlarını paylaşacağım.

  Cevapla
  • oswaldozkan

   Teşekkür ederim Erdoğan , çok fazla kendimizi veremiyoruz , yeri geliyor haftada 3 gün of yapıyorum vucut artık yeter dinlen diyor :) haliyle ben yapmak istesemde olmuyor . Blog una ayrıca yazıcam :)

   Cevapla
 2. özkan abi gerçekten müthiş değişim yaşamış inşallah bende aynı değişiimi yaşarım.

  hocam motivasyona desteğiniz için teşekkürler benim sorum şu ; p90x antremanlarından sonra bir adet multi vitamin almak kilo vermek ve yağ yakmak isteyen birini olumsuz yönde etkiler mi ? hergün mü almalıyız yoksa sadece ağırlık antremanlarında sonra yani haftada 3 gün alsak mı daha dengeli oluyor cevabınız için teşekkürler.

  Cevapla
  • oswaldozkan

   Teşekkürler , inşallah azmin sonunda başarıya ulaşırsın :)

   Cevapla
 3. icten

  Sonuç çok başarılı tebrik ederim.

  Cevapla
  • oswaldozkan

   Teşekkür ederim içten hanım önümde çok güzel 1,5 ayım daha var . 2. Tur bitikten sonra 3. Tur a başlamayı düşünüyorum bırakmak pes etmek yok :)

   Cevapla
 4. oswaldozkan

  Ne kadar mutlu olduğumu Bilemezsiniz kelimeler kifayetsiz kalır Aykut hocamın böyle bir güzelliği olduğu için çok şanslıyım herhalde , Ben bu kadarını tahmin etmiyordum fakat şu anda çok mutlu oldum inanın bu bir başlangıç derken şaka yapmıyordum Aykut hocamın dediği gibi daha nice sonuçları bizi bekliyor.

  Cevapla
  • Kardeşim beslenmeyi Nasıl yaptın ben satın aldım başlamadım daha ?

   Cevapla
   • oswaldozkan

    Beslenmeme çok önem vermedim aslında , önceki yazımda belirtmiştim detaylı şekilde oradan inceleyebilirsiniz..

    Cevapla
 5. Aykut Hocam, insanı motive etmeyi gerçekten çok iyi biliyorsunuz vesselam! Özkan kardeşime şimdi gerçekten çok özendim. Şimdi bu motivasyonla devam etmezse ayıp olur zaten. Bakalım neler göreceğiz, merakla takip halindeyiz.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız