84 Günde 104’ten 84’e… Selçuk Bey Hybrid Güncelleme

Sitenin sıkı takipçileri bilir, burada isteyen kullanıcılar kendi cümleleri ve fotoğraflarıyla kendi sonuçlarını paylaşırlar. Bu, hem kendileri için devam turlarında (kim devam etmek istemez ki?!) itici bir güç olur, hem de diğer takipçiler için motivasyon.

Ama bazen henüz daha 90 gün bitmeden, bize öyle değişim fotoğrafları gelir ki, heyecanımızı saklayamayız ve gönderenin izniyle, asıl Blog paylaşımı gelmeden bir “önizleme” yaparız, gelecek daha da iyi sonuçların habercisi olarak. İşte bugün de onlardan biri…

Bugün Selçuk Bey bizlerle henüz 84. gün sonuçlarını paylaştığında, onu yürekten tebrik ettik ve kendi isteğiyle, bu harika değişimi sizlerle de paylaşmak istedik.

Merak edip Selçuk Bey’in dosyasına baktığımda, kendisi Hybrid Program Seti (P90X + Insanity) siparişini 18 Nisan 2016 tarihinde vermiş. 19 Nisan’da kargolamış ve 20 Nisan’da teslim alınmış… Bugün ise 19 Temmuz ve neredeyse sıfıra yakın fire ile sona gelinmiş… Bu azim ve kararlılık tebrik edilmez de ne yapılır?!

Kendisinin fazlasıyla hakkı olan P90X Mezuniyet T-shirt hediyesi şimdiden hazır. Hangi beden istediğini sorduğumuzda, 84 günde XL’den M’ye indiğini söyledi mutlulukla :-) 104 kilodan da 84 kiloya…

Doğrusu, önünde bir 5 gün daha var, ki programda çoğu zaman en çok sonuçların  şu an içinde bulunduğu Recovery (Toparlanma) Haftası ve sonrasında alındığı görülür. Bu da bize gösteriyor ki, final sonuçları daha da etkileyici olacak!

O zaman final sonuçlarını merakla bekliyor ve sloganımızı tekrarlıyoruz… O YAPABİLİYORSA, SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ!

Selçuk Bey Hybrid Programı 84. Gün Sonuçları…

SelcukBey84

104 Kilodan 84 Kiloya… XL’den M’ye…

2 Yorum

 1. Selçuk Bey,

  Bugün Whatsapp’tan da epeyce konuştuk ama yorumlarda da bulunsun istedim :-) Sonuçlarınızı (henüz daha sonuç da değil aslında) bir kez daha tebrik ediyorum. Sizin için devam programınızı hazırlamaya başladım bile. İlk turdaki bu sonuçların üzerine, ikinci tur sonuçlarını düşünemiyorum bile! Yine “hayat değiştirici” bir deneyim olmuş sanırım, her zaman söylediğim gibi :-)

  Cevapla
  • Evet Aykut hocam dediğiniz gibi hayat değiştirici bir deneyim.Ama ben artık bunu bir deneyimden öte,hayat biçimi olarak uygulamayı planlıyorum inşallah başarılı olurum :)
   Bunun dışında bir insanın hayatında bence alabileceği en güzel hediye sağlık ve buna bağlı olarak fit görünüş,P90X bunu bana vediği için çok teşekkür ederim ve tabi desteğinize yardımlarınız,moyivasyonunuz için Aykut hocam size de…

   Cevapla

Yorum Paylaşınız