Hybrid Programı 2. Tur, 30. Gün, Eşli Çalışma Sonuçları :-)

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün itibariyle 2. tur 1. ayımızı doldurmuş bulunmaktayız. Yolumuza istikrarlı ve net adımlarla devam ediyoruz :-) Hatta şimdiden 3. tur planları yapmaktayız :-) Yani uzun bir süre daha buralardayız.

Eşli calışmanın güzelliklerinden bahsetmem gerekirse… Birbirimizi fazlasıyla motive ediyoruz. Mesela benim kendimi enerjisiz veya mutsuz hissettiğim zamanlar, partnerimin gaza getirmesi ve ufaktan giydirmesi sonucunda, en enerjisiz olduğum günlerde bile maksimum seviyede calışma isteği geliyor. Bir nevi yarış diyebiliriz :-) En önemlisi de hareketlerin doğru yapılması. Mesela partnerimin hareketi yanlış yaptığını gördüğüm zaman ki uyarılarım. Takdir edersiniz ki dışardan bir gözün olması size çok büyük bir avantaj.

İşin eğlenceli kısımlarına gelicek olursak… Kesinlikle sıkılmıyorsun. O bir saatin nasıl geçtiğini bile farketmiyorsun. Ancak tek başıma çalıştığım zamanlar gözümün sürekli zaman sayacında olduğunu da bilirim :-)

Beslenmemize gelirsek… Genellikle protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyoruz. Ben günlük 140,  partnerim ise 100 gram proteinin aşağısına düşmemeye özen gösteriyoruz. Tabii ki karbonhidrat alımımıza da yine dikkat ediyoruz.

Hedefimiz ise yaza bomba gibi girmek :-)  İKİNCİ OLMAK DEĞİL, ASIL MESELE BİRİNCİ OLABİLMEKTE ;-) Kendimize güvenimiz sonsuz… Ve bu yolda emin adımlarla yürüdüğümüze inanıyoruz. Yeni güncel fotoğraflarla, kısa bir süre sonra tekrar buradayız :) Bize her türlü konuda yardımcı olan Koç Aykut’a sevgilerimizi iletir, sizlere de güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Hepinize sağlıklı, fit , mutlu ve güzel günler diliyoruz. Hoşçakalın…

Partnerli Hybrid! 30. Gün Güncelleme…

Bugra Partner 3

Bugra Partner 2

Bugra Partner 4

Bugra Partner 5

Bugra Partner 6

Partner Bugra 1

5 Yorum

 1. Bebetoo

  Haha :) İbrahim bey uzun zamandan beri aldığım en güzel yorumlardan biri :) İnanın sesli güldüm :) sizi çok iyi anlıyorum gerçekten problem bir durum en yakın zamanda bir orta yol bulmanızı diliyorum Yenge hanımada teessüf ediyorum İbrahim abiyle güzel güzel p90x yapmak varken yürüyüşde nedir :) :) Güzel mesajınız icin ayrıca teşekkür ediyorum :)

  Cevapla
 2. çok güzel bir blog yazısı olmuş uzun zamandır siteyi takip etmiyordum özellikle birbirinizi motive ediyorsanız çok çok iyi benim kız arkadaşım motivasyonumu bitirirdi:D herhaliyle fit ve nerdese deil cidden adonis kası dahi vardı babasından aldıgı genler soguk iklim eskiden yaptıgı cimnastik sürekli beslenemsine dikakt etmesi vs herzaman fizigi düzgün ve fit ama kötü ya düşünsene hadi spor yapalım diyorum plyo da atlıyorum zıplıyorum benim ihtiyacım yok gel yürüyüşe gidelim film izleyelim şunu yapalım yada sen tek yap headshoot! adalet mi bu :D bu yönden çok şanslısın ikinizede başarılar diliyorum koaly gelsin:D

  Cevapla
 3. Bebetoo

  Teşekkür ederim aykut hocam . Bende sizin sözlerinize birebir katılyorum :) Devamı gelicek insallah.. Sizede teşekkür ederiz hanım efendi :) Hayalinizi kısa bir sürede gerçekleştirmenizi diliyorum . Bayılana kadar squat :) mümkünse agarlıgınızı artırın . Daha fazla verim alıp kısa sürede değişimi göruceksiniz. Tabiki beslenmenize de önem gösterdiğiniz takdirde ;) ..

  Cevapla
 4. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Sana ve kız arkadaşına başarılar dilerim. Bu arada başlangıç durumu nasıldı bilmiyorum ama kız arkadaşının fiziği de çok iyi olmuş, tam benim kafamdaki fizik. Göğüsler ve kalça çok diri duruyor. Özellikle kalça kaldırma benim de takıntım. Darısı başıma diyelim. Şu P90X’im biter bitmez kesinlikle ben de Hybrid programına başlamayı kafaya koydum.

  Cevapla
 5. Vuhuuu… Süper bir eşli blog paylaşımı :-)

  Yazdıklarının hepsine katılıyorum Buğra… Programı bir partner ile yapmanın keyfi, anlatılmaz yaşanır! Ama faydaları saymakla bitmez. Birincisi kesinlikle eğlence faktörü; zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. İkincisi ise, yine söylediğin gibi, hareketleri doğru yapmaya zorlanma faktörü.

  Ben kendimden iyi biliyorum. Örneğin P90X’in Yoga’sını çok sevmekle beraber, nedense içindeki Yoga Belly 7 bölümünü hep atlayasım gelir eğer tek başıma yapıyorsam. Ama yanımda bir eş ile ya da grupla yapıyorsam, böyle bir şansım yok! :-) Mecbur yaparım, iyi de olur.

  Yine bir partner ya da grup yaparken, yalnız olmaya kıyasla, hareketin formuna da çok dikkat edersiniz. Hatta ben yalnız yaparken bile, biri ile birlikte yaptığımı düşünürüm :-) O derece yani…

  Sana ve arkadaşına çok başarılar dilerim. Ama ne kadar keyif aldığınız zaten yüzerinizden okunabiliyor. Bu tip bloglar da süper olmakta, devamını da bekleriz :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız