Yaza Bomba Gibi Giriyoruz :)

Merhaba Arkadaşlar. Ben Buğra yoldaşınız :-)

Yeni P90X/Insanity Hybrid programımın 6. gününü bitirmiş bulunmaktayım… 90 günlük P90X programımı yarım yamalak bitirmeme rağmen, bir çok arkadaşımın değişimim konusunda güzel sözlerini duymanın mutluluğu ve heyecanıyla yeni programıma başladım.

P90X’i ben acemilik dönemi gibi görüyorum açıkcası :-) 3 ay boyunca kendimi denemiş, hatalar ve yanlışlarla kendime yeni bir sayfa acmış bulunmaktayım. En önemlisi de hatalardan ders çıkarabilmek ve yeni yolumu minimum hatayla bitirebilmek. Çünkü şimdi Hybrid, artık ustalık dönemi!

P90X programımda yüksek oranda karbonhidrat ve protein ağarlıklı beslendim, yine bir miktar yağ yaktığım da doğrudur. Ancak beslenme şeklimden de anlaşılacağı gibi asıl önem verdiğim konu büyümek idi :-) Programımı yarım yamalak yapmama rağmen genetiğimin de kıyağıyla iyi sonuçlar aldığıma inanıyorum :-) Şimdi sıra, sütün kaymağını alıp ;-) 3 aylık zaman diliminde asıl cevheri  ortaya çıkarmak.

Neyse, lafı fazla uzatmayacağım. Sloganım şudur:

P90X Fragmandı, Asıl Film Şimdi Başlıyor!

Beklemede kalın ;-) Hepinize sağlıklı, huzurlu, fit günler diliyorum. Hoşçakalın…

Hybrid Programı – 6. Gün Hatırası!

Bebeto 6

6 Yorum

 1. Bebetoo

  Oncelikle aykut hocam güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Film yeni başlıyor daha :D Teoman bey sizede teşekkür ederim yanlız ben fotoğrafı çok absür bulmuyorum mualefet için söylemiyorum yanlış anlamayın :) Hani bir çok şortum var giydiğimden farksız :) Veya yazın denizde veyahut havuzda giydigimiz mayolar :) Ben birilerinin rahatsız olcagıni dusunmedim eger öyle ise . Bende kırpılsın derim :) Tekrar teşekkur ederim saygılar ..

  Cevapla
  • teoman.T

   kardesim bende de sıkıntı yok sonucta hem cinsinim ama dedigim gibi bi cok aile ve kız arakadaslarımız bayan arkadaslarımız var hoc internet ortamında artık eskisi gibi bunlara takıntı olmuyor ama ben genede belirtmek istedim hee ister kırpılır ister kırpılmaz onu sen ve aykut hoca bilecek sonucta burda vucudumuzu gosteiryoruz ama genede degisimin guzel tebrikller tekrardan

   Cevapla
   • Bak yaa… Yeni gördüm yorumları :-) Yahu ne var bunda Teoman… Sen de mi Brütüs?! Senin fotolar da “donluydu” bu arada yanlış hatırlamıyorsam.

    Cevapla
 2. teoman.T

  kardesim degisimine diyecek lafımız yok super olmus tebrikler bir ikinci erdogan mi geliyor :d
  ama sunu demek isityorum bu tarz fotoları tasnif etmiyorum sonucta burda bayan arkadaslarımızda var buradan da aykut hocaya sesleniyorum boxerlı olan tarafını keserseniz memmnun olurum ..
  basarılarının devamını diliyorum

  Cevapla
  • Bayan arkadaşların adına neden konuşuyorsun. Onları yok sayıyorsun. Rahatsız olan olursa kendisi söyleyebilir. Ayrıca bu arkadaşın motivasyonunu kırmış oldun. Güzel yorumlar beklerken yok boxermış yok bilmemneymiş diyerek.

   Cevapla
 3. Selam Bebeto Buğra :-)

  Gerçekten bomba gibi bir giriş olmuş. Genelde sağa sola ben enerji verirdim, şimdi senin enerjinden ben nasiplendim!

  Yazıyı yayına koyarken, tasadüf yanımda birkaç arkadaşım vardı ve ilk 90 gün P90X sonuçlarını, öyle-böyle değil bayağı bir beğendiler. Hatta genetiğini bana benzettiler, bu senin gençliğin mi dediler :-) Ama gerçekten genetik iyi, o bulduğun 6-pack’leri bir daha hiç kaybetme. 90 günlük bir Hybrid’ten, bir de bu bilinçlenme/tecrübe ile neler neler çıkar… göreceğiz. Ama inanıyorum ki çok iyi şeyler çıkacaktır :-) Başarılar.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız