Yağ Yakma Sırları… 3 Numara

Yağ Yakma Sırları – 3 Numara: Yağ yakmak ve sıkılaşmak için “Kaldır”!

Belinizdeki simitten ve göbeğinizdeki yağlardan kurtulmanın en etkili yolu sizce nedir? Uzuuun kardiyo seansları mı, yoksa sıfır yağlı vücudu aç bırakan diyetler mi? İkisi de değil, cevap ağırlık antrenmanı desek?!

Evet, şimdi bugüne kadar yanlış bildiğiniz her şeyi unutun. Eğer sadece cardio ya da moda diyetler ile yağ yakacağınızı düşünüyorsanız, fena halde yanılıyorsunuz! Bunu bir yere not edin: KASLAR KALORİ YAKAR!

Yağ yakımı ve sıkılaşmak için sadece aç kalmaya ve cardio’ya sarıldığınızda, vücudunuz kas kaybedecektir. Bunun sonucunda da o kadar çabaya ve eziyete rağmen, en fazla “skinny fat” dediğimiz, zayıf ama yağlı ve yumuşak bir fiziğe kavuşursunuz!

İşte yağsız ve sımsıkı, diri bir vücut için uzmanlar, cardio ve ağırlık antrenmanı dengesini şart koşmakta. Bakınız P90X: Haftanın 3 günü Cardio + 3 günü Ağırlık Antrenmanı = Mükemmel Denge = Mükemmel Sonuçlar.

1 Yorum

  1. ziinal

    oysa spor salonlarında hep önce kardiyo yap ilerde ağırlık da kaldırırsın tarzında çalışma önerilir halbuki salona giden kişi zaten hem kilo vermek hemde yağ yakmak için gidiliyor.
    iyi ki p90x var :)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız