Top Kek ve Meyve Suyundan Ara Öğün OL-MAZ!!!

Google Amca’ya dünyada bulabileceğiniz en kötü ara öğün alternatifi nedir diye sorsanız, bence karşınıza Top Kek ve hazır meyve suyu ikilisi çıkmalı… Bakmayın soldaki resimde bu kadar janjanlı ve albenili durduğuna; işin aslı “bedava verseler yenmez” sözünü çok hak ediyor. Yeri gelmişken, zaten bu ürünlerin markalarına göre 50 kuruş – 25 kuruş (ya da toptancısında 10 kuruş!) olmalarının bir sebebi var. Bunların ne içindeki çikolata gerçek çikolata, ne şeker gerçek şeker, ne de yağ gerçek yağ. Fabrika çıkışında ambalajının maliyeti, ürünün kendi maliyetini geçen bir besinden korkmak lazım! Yine bu konuda “Siz hiç yarısı yenmiş bir Snickers Bar gördünüz mü?” yazısını da okumanızı tavsiye ederiz.

Son söz de hazır meyve sularına… Canan Karatay Hoca sağ olsun, artık taze sıkmasını bile korkarak içerken :-) siz siz olun, her türlü hazır meyve suyundan uzak durun…

Not: Bu yazıyı yazmamızın sebebi, bizlere tekrar tekrar sorulan “top kek ve meyve suyu”ndan bir ara öğün olup olmayacağı sorusudur. Cevap… OL-MAZ!!!

2 Yorum

  1. umtku

    Sadece soda,su,şekersiz çay,sade kahve birde süt bitter :) tabi p90x le tanışmadan önce şekerli çay içerdim onuda bıraktım ve aslında çayın tadının bu kadr güzel olduğunu bilmiyormuşum :)

    Cevapla
  2. Tamam herkese itiraf ediyorum ben de meyve suyunu sormuştum ama topkeki soran valla ben değilim :-D

    Cevapla

Yorum Paylaşınız