Herşey P90X’ten Sonra Değişti!

Hayatımda hep vücut çalışmayı çok seven biriydim aslında. Ama yine de sanki hep “birşey” eksikti.

Evet, hep birşey eksikti ve ben o eksik olanın P90X olduğunu anladım ve onunla kapattım. Aşağıda henüz daha 13. günümden fotoğrafları paylaşacağım.

Peki neden P90X? İşte cevabı…

Disiplinli bir şekilde yaptırdığı hareketler, dünyadaki belki en basit ama en etkili (kanıtlanmış) hareketler olmalı. Ve hemen yanımda sanki hocam – Personal Trainer’ım varmış gibi çalıştıran bir sistem bu.

İşte hayatta tek eksiğim olan parçayı da tamamladı P90X. Ve beni bu programla tanıştırdığınız için teşekkürler Aykut Hocam…

Bir 13. Gün Güncellemesi…

Ahmet Kıraç

2 Yorum

 1. icten

  Vayyy canına, çok başarılı.
  Kesinlikle sana katılıyorum, ne kadar spor yparsan yap P90X de olan disiplin olmuyor. Salonda özel hoca ile bile çalışsan Tony gibi iyi hissettirmiyor. Hayatımda ki eksiği buldum demişsin ya, işte bu da çok başarılı birtesputolmuş.
  Tebrikler

  Cevapla
 2. Ahmet’e paylaşımı için teşekkür ediyorum.

  Şimdi baktım, Ahmet’le 17 Kasım’dan itibaren Whatsapp’tan yazışmışız. Sanırım P90X’e asıl başlama günü 26 Kasım olmalı. Ama şunu diyeceğim, motive insan kendini belli ediyor. Gerçekten ben tam bir motivasyon fışkırması görüyorum :-) Ama zaten birincil gerekli olan şey de bu. Motivasyon ve devamlılık olduktan sonra, sonuç gelmemesi imkansız bir program; meyvelerini de toplamaya başlamışsın bile.

  Senin “hayatımda eksik olan parçayı P90X ile buldum” sözünü gerçekten çok ama çok iyi anladım. Çünkü bundan uzuuun sayılacak bir süre önce, hemen hemen aynı hissi ben de hissetmiştim. Aramıza hoş geldin tekrar :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız