Synthol Şampiyonu (Hayat Yüzkarası!)

Uzun süredir bir “Synthol” dosyası açmayı planlıyorduk… Daha önce hiç duymamışlar için; nedir bu Synthol?

Hani vücut geliştirmeciler için “Abi, onlar ilaçla şişiriyorlarmış!” geyiği vardır ya, normalde %99 oranında aslı olmayan, emeğe saygısızlık yapılan… Ama işte bu “Synthol”, o düşüncenin doğru bir ham maddesi!

Teknik olarak Synthol bir yağ. Asıl bilmeniz gereken, eline iki dambıl alıp da çalışmayacak kadar tembel ve sefil olanların, vücuduna bu yağı enjekte ederek “sahte” kas çıkarma obsesyonu!

İnternete “Synthol Freak” ya da “Synthol Yaratıkları” yazdığınızda karşınıza binlerce (iğrenç) sonuç çıkacaktır. Özellikle Latin Amerika ergenleri arasında pek bir yaygındır. Ama sadece amatör ergenler arasında değil, işine gelen profesyonel vücut geliştirmecilerin bile kullandığı, hatta sahnede kaslarını sıkarken patlatıp yağlarını (synthollerini) akıtarak utanç içerisinde sahneyi terketmek zorunda kaldıkları videoları bile bulabilirsiniz Youtube’da (Siz çok aramayın diye bu yazının sonuna ekledik!).

İşte sizin için internette Synthol yüzkaralarını ararken, sanırım şampiyonumuzu bulduk! İsmi Peter Heisinger imiş…  Söylemeliyiz ki, arkadaşın vücut namına hiçbir şeyi ama hiçbir şeyi yok. Yani “hadi çok çalıştım, şurası biraz eksik kalmış, oraya birazcık Synthol basayım” diyenlerden bile değil. Vasat altı vücudunun kollarına şırınga ile yağ basarak şişirdiği devasa toplar, nadir gelişen bir tümör gibi duruyor adeta, ya da amansız bir hastalık…

* Yayında olduğu günden bu yana, hep estetik ve sağlıklı fizikleri hedefleyen ve sizlere sunan bu sitede, bu görüntülere yer vermek zorunda kaldığımız için gerçekten özür dileriz. Ama bu çeşit herhangi bir sapkınlığına yönelme ihtimali olan gençlerimiz varsa, onları uyarma adına bu konuyu açmayı bir borç bildik! Sağlıkla kalın…

Peter Heisinger Sentol


Sahnede Synthol Akıntısı ve Utanç Kaçışı!

En soldakine dikkat! 

8 Yorum

 1. Aykut hocam merhaba ,
  Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum gerçekten motivasyon açısından benzersiz bir platform.
  Yeri burası değil ama sormak istediğim bir soru olacak.p90x in yanısıra başka antreman yapsak vücut için zararlı mı olur ?
  Mesela sabah uyanınca insanity yapsak ve akşam p90x yapsak vücudumuza fazla yüklenmiş mi oluruz ?

  Cevapla
  • Güzel sözler için teşekkürler önce :-)

   Hayır, yapabiliyorsanız tabii ki sakıncası olmaz. Özellikle P90X ve Insanity, birbirleriyle birleştirilebilen programlar.

   Cevapla
 2. Kadir Simsek

  kum torbası olarak kullanılabilir bence, arada bir kafa falan atarız :)

  Cevapla
  • Yok, Rich Piana falan da bi punduna getirip kullanıyor ama bu elamanınki gerçekten yüz karası!!! Otur eline bi dambıl al çalış, olmuyorsa ne yaparsan yap! Böyle dev bi sivrisinek ısırmış gibi… Cık cık cık…

   Cevapla
 3. icten

  İğrenç:/ Aşırı kaslı vücutlari sevmem, gerćek vücut benim icin plaj vücudu. Insanlar kendini nasil bu şekilde iğrençleştiriyor bilemiyorum.

  Cevapla
  • Evet, yalnız bu arkadaşınki “kas” değil, uzaktan yakından kasla ilgisi yok. Bu, enjekte edilmiş kas görünümlü “yağ”!

   Cevapla
 4. İğrenç ötesi!!!

  Cevapla

Yorum Paylaşınız