Euro 2016’da Devre Aralarını Değerlendir!

Spora başlamamak için “vaktim yok” belki de ilk başvurulan bahane! Uzmanların tavsiye ettiği, günlük 1 saati spora ayıramıyoruz da, bol reklamlarıyla 3 saat süren dizilere, Survivor’lara vakit bulmakta problem yok!… (Survivor İzlemek mi, Survivor Vücudu Edinmek mi?!)

Şimdi bir de 1 ay boyunca sürecek Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası başladı… Ama onun yeri ayrı, bu sefer Türkiye’miz de sahnede. Euro 2008’de finalin kapısından döndükten sonra, 2012’yi transit geçen millilerimiz, bu sefer 2016’da yine ses getirmenin peşinde. O yüzden 2012’de “dış kapının mandalı” olarak izlenen maçların yerine, futbol meraklılarını daha keyifli 90 dakikalar bekliyor bu sefer televizyon karşısında.

Peki, yukarıda bahsettiğimiz, 90 dakikalık spor müsabakasını izlerim ama “spora vaktim yok”cular ne yapabilir? 15 dakikalık devre arası ne güne duruyor?!

İşte size P90X’in “Karın Parçalayıcı” (Ab Ripper X) videosu… Başta ve sondaki Tony’nin klasik gevezeliklerini saymazsanız tam 15 dakika! Euro 2016’yı takip ediyorsunuz, keyifli bir ilk yarıyı izlemişsiniz, ikinci yarının başlamasına da tam 15 dakika var. Ya boş boş ekrana bakıp reklamları seyredebilirsiniz, ya da açarsınız bu sayfayı ve sadece 15 dakikada kendinizi bitirdiğinizde bomba gibi hissettirecek, göbeğinizdeki inatçı yağları parçalayacak, adeta “çaktırmadan” sizi hayallerinizdeki sımsıkı karna kavuşturacak “Karın Parçalayıcı” egzersizi yaparsınız! Tercih sizin…

Euro 2016 Devre Aralarını 15 Dakikalık “Karın Parçalayıcı” ile Değerlendir!


* Yavaş bağlantılar için DVD çözünürlüğü ve altyazı pozisyonu değiştirilmiştir. Orjinal P90X DVD’sine referans niteliğindedir.

5 Yorum

 1. icten

  Hocam,
  Arda TURAN’a P90X DVD Eğitim seti göndermelisiniz bence… O ne göbekti… :/

  Cevapla
 2. p90x bırakmadım 2.ayın 1 haftasını bitirdim. :) :D

  Cevapla
 3. malesef büyük bir hayal kırıklılığıyla bu ramazan ayında p90x bırakıyorum çünkü iftar ve sahur arasında ailemin yarattığı kargaşa buna engel oluyor en güzel zaman sabah 5;35 te uyanıp p90x yapıp araksından bir kahve ile geçirdiğim zamandı. 23 gün sonra aynı heyecanla aranıza tekrar katılacam hepinize bol şanslar diliyorum

  Cevapla
 4. Sadece 5-10dk süren Dizi,film reklamları için de yine Tony Horton’un bu egzersizciğini yapabilirsiniz:

  https://m.youtube.com/watch?v=GkA5I-rlAeg

  Cevapla
 5. Bence harika bir fikir! Yemin ederim bunu ilk izleyeceğim Türkiye — Hırvatistan maçının devre arasında deneyeceğim.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız