Ertuğrul’la Hybrid’te Finale Doğru (Önizleme)

P90X-Türkiye’nin sıkı takipçileri bilir, bazen bizimle paylaşılan değişimler o kadar heyecan vericidir ki, “Öncesi & Sonrası” finalini beklemeye dahi sabredemez, bu takdire şayan değişimleri sizlerle bir “önizleme” ile paylaşırız.

Bugün Whatsapp’tan ansızın gönderdiği değişim güncellemesi ile sevgili Ertuğrul da bu kervana katıldı! Aslında aynı Ertuğrul, daha henüz 30 gün paylaşımında, nasıl o 30 günde 97 kilodan 88’e, bel ölçüsünün de 96’dan 87’ye düştüğünü anlattığında, sonuçların zaten iyi olacağını tahmin etmiştik. Ama Hybrid (P90X + Insanity) programında sadece 78 günde, o insanların spor salonlarında yıllarca çıkaramadığı meşhur 6-pack’lerin bu denli “ben de buradayım” diyeceğini belki biz bile öngöremezdik! Ya da öngörürdük, bu müthiş programa güvenin, gerisini merak etmeyin!

İşte bu ansızın gelen değişimi ile yeni bir motivasyon kaynağı olan Ertuğrul’u buradan bir kez daha tebrik ediyoruz. Ve son düzlükte, geriye kalan 12 gününde de elinden gelenin en iyisini göstererek (P90X’in sloganını biliyorsunuz – Elinden gelenin en iyisini göster, gerisini boşver!) final sonuçlarını daha da ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Kendisinden aldığımız sözle, kalan 12 günün de ardından final sonuçlarını kendi kaleminden yazacağı blog paylaşımı ile yine bu sayfalarda görmek dileğiyle…

Ertuğrul – Hybrid (P90X + Insanity) Programı 1 & 78. Gün…

7 Yorum

 1. icten

  Harikasın, tebrikler…
  Herkes Erdoğan için mümkün değil demişti, ama senin sonuçlarında 30 gün içerisinde ve bu durum gösteriyor ki eğer ki yaparsan olur.

  Tebrikler tekrar

  Cevapla
  • Ertugrul6055

   Tesekkurler

   Cevapla
 2. viXen

  Ben de tebrik ederim. Çok iyi bir fizik çıkmış bu kadar kısa sürede. Ben de Hybrid yapmıştım. Ama şu an önce kısa yürüyüşler ile tekrar kendimi motive ediyorum, ardından tekrar bir tur yapacağım yeniden.

  Cevapla
 3. SerdarD

  78 günde değişim gerçekten inanılmaz, tebrik ederim dostum. Darısı benim Charles Bukowski göbeğime diyelim!

  Cevapla
  • Ahahaha :-)) Ben de bir tek bende var zannediyordum o Bukowski göbeğinden, kader arkadaşıymışız baksana.

   Cevapla
   • O göbekler kaderiniz olmasın arkadaşlar! :-) Bukowski’yi sevmek, göbeğini de edinmek anlamına gelmiyor :-) Sizden de artık bi “Before & After” bekliyoruz…

    Cevapla
   • Ertugrul6055

    Eritmeyi dusunmuyosun galiba?

    Cevapla

Yorum Paylaşınız