Erdoğan’a Moral! :-)

Belki farkındasınız ya da değilsiniz ama, Türkiye’nin 1 numaralı Ev Fitness ve Vücut Transformasyonu sitesinde, yaklaşık 60 gündür bir Erdoğan fırtınası esiyor!

Nasıl mı başladı? Bundan yaklaşık 60 gün önce, bir 16 Kasım sabahı, sıradan ve sakin bir P90X-TR takipçisi olan Erdoğan, evinde Hybrid Programı’na başlamaya karar verir… Ama sadece bu yeni evde fitness programına başlamaya karar vermekle kalmaz, bir de her 10 günde bir takipçisi olduğu sitede, ne olursa olsun sonuçlarını paylaşacağına söz verir.

Sanki göstereceği sonuçların ne kadar inanılmaz olacağını öngörüp, onu inanılır kılmak adına, bir de alır eline o günün Posta Gazetesi’ni :-) onunla poz verir, belgeler her 10 günde bir değişimini…

10 gün geçer, 20 gün geçer, 30 gün geçer, 40 gün geçer, 50 gün geçer, 60 gün geçer… Her bir yeni paylaşımda, sayısı gittikçe artan takipçilerin, aynı oranda şaşkınlığı da artmaya devam eder, adeta ağızlar açık kalır… İnsanlar bir sonraki 10 günü, full 90 günkü sonuçları, hatta bu işin daha da ötesini merak eder…

İşte bu hikaye böyle başlar… Ama burada bitmez! Hani denir ya “tarihe tanıklık etmek” diye, işte bizim şahit olduğumuz da böyle birşey.

Bu yazıyı yazma sebebimiz, bize bu keyifli serüveni yaşatan ve yaşatmaya da devam eden sevgili Erdoğan’a biraz moral vermek. Yorumlarında ve bize yazdığı üzere, apansız ve sinsi bir soğuk algınlığı, Erdoğan’ı kısa bir süreliğine esir almış ve programından alıkoymuş durumda :-( Ama problem değil… Ne demiş Rocky? Ne kadar sert yumruk yediğiniz değil, o kadar sert yumruktan sonra hala ayaklarınızın üzerinde doğrulup ilerleyebilmenizdir önemli olan. Kaç kere düştüğünüz değil, her düşüşten sonra inadına kaç kere kalktığınız!..

Bizler de payımıza düştüğü kadar, bu küçük yazı ile Erdoğan’ı biraz morallendirmek ve bu kısacık zamanda, belli ki büyük bir inat ve emekle gösterdiği bu başarının, haklı gururunu bir kez daha hatırlatarak yaşatmak istedik (ve aşağıdaki görselleri hazırladık :-)

En kısa zamanda sahalara dönmeni ve kaldığın yerden bizleri şaşırtmaya devam etmeni diliyoruz…

Bir Fenomen… Erdoğan…

Obama Erdogan TV

Barack Obama, Erdoğan’ın 60 günlük inanılmaz sonuçlarına şaşkınlığını gizleyemezken…

Flaş flaş flaş… Fox TV bildiriyor… Erdoğan’ın inanılmaz 60 gün sonuçları…

Assange Erdogan

Julian Assange hayretler içerisinde! Wiki-Leaks’in kurucusu bile bu sonuçlar karşısında şaşkın!

Muze Erdogan

Erdoğan’ın “Hybrid – 60 Günlük Değişim” Sergisi’ne özellikle bayanlardan ilgi büyük!

Muze Erdogan 2

Post-modern bir akım…

Erdogan Street Art

Erdoğan fenomeni çığ gibi büyüyor!

6 Yorum

 1. Erdogan

  Aykut Hocam, bu bana yılın sürprizi oldu :-D Normalde haberim bile olmayacaktı, benim Hybrid’e başlattığım bir arkadaşım siteye girmiş, bana Whatsapp’tan yazdı “Vay meşhur olmuşsun, Obama seni izliyor” vs. diye. Başta anlamadım :-D Sonra siteye girdim baktım ki bana büyük bir sürpriz yapmışsınız, çok sağolun varolun.

  Bana verdiğiniz bu moral nasıl doğru bir zamanlamada geldi anlatamam. Bahsettiğim gibi soğukalgınlığı yüzünden 5 gün egzersizsiz kaldım, bugün artık kırılma noktasıydı ve ben sabah Max Cardio Conditioning’imi yaptım. Resmen 5 günde performansım düşmüş, çok zorlandım ama bitirdiğimde de bulutların üstündeydim :-D

  Şimdi, bana verdiğiniz bu moralle bir de bugün üstüne Yoga çıkarmayı deneyeceğim. Olursa olur, olmazsa program 5 gün geç biter. Modum o kadar yükseldi ki, hala fotoğraflara bakıp gülümsüyorum :-D Verdiğiniz tüm destekler için tekrar teşekkür ederim Aykut Hocam, hakkınız ödenmez inanın.

  Cevapla
 2. icten

  Hocam ama bu haksızlık, önce teomana video film şimdi erdoğana bu şekilde görseller. Vallaha sırf sizden böyle ödül almak için bile bitirilor bu program.
  Menajer gibisiniz, elininden tuttugunuzu ünlü yapıyorsunuz

  Cevapla
  • Erdogan

   Aykut Hocam sağolsun yaaa :-D Çok net hatırlıyorum, Teoman’ın o bahsettiğiniz videosunu. Korku filmi fragmanı gibiydi hatta :-D ona da bayılmıştım. Bir de sanırım Uğur’un da görseli vardı “Dikkat, Uğur’un 30 kilosu çalınmıştır!” diye. Şimdi milyonların takip ettiği sitede bu şekilde kendi görsellerimi görmek, beni inanılmaz mutlu etti. Darısı sana diyelim İçten :-D

   Cevapla
  • Kıskanmayalım… :-) Siz bi 90 günün sonunu görün, en alasını yapmazsak ne olalım! (ne olalım? :)

   Cevapla
 3. Sabah sabah bayıldım fotoğraflara :-) SerdarD’nin yorumuna katılıyorum ve ekliyorum. Hocam sizde bu motive etme gücü arzusu olduğu sürece kimsenin sırtı yere gelmez.

  Cevapla
 4. SerdarD

  İlahi Aykut hocam :-DD Görseller süper olmuş. Ama Erdoğan’da bu ilgi ve alakayı hak ediyor. Bilmiyodum grip olduğunu, çok geçmiş olsun. Onda bu azim olduktan sonra, bi grip yıldırmaz onu, gelir yakında yeni yazı merak etmeyin :-D

  Cevapla

Yorum Paylaşınız