26. Gün ve Ben…

Öncelikle Herkese Selamlar,

Bugün P90X’te 26. günü bitirdik, sonuçlar bu şekilde, iyi kötü bütün yorumlara açığım rahat rahat yazabilirsiniz :)

Bundan yaklaşık 40 gün önce sessiz sedasız siteyi takip ediyordum, aklımdan “lan acaba gerçek mi bunlar, yoksa yorum yapanlar anlaşmalı fake hesaplar mı” diye düşünmedim değil, malum ülkemizde güven kalmadı :(

Deli gibi spor yapmak istiyorum ama yapamıyorum, spor salonuna kaydım var ama zamanım yok, bildiğiniz bunalıma girdim gerçekten abartmıyorum çok kafaya taktım… En sonunda saldım kendimi 2 hafta boyunca diyet felan dinlemedim, verdiğim 15 kilonun 5 kilosunu geri aldım…

Sonra bi dur dedim kendime, neden denemiyorsun bu P90X denilen şeyi? Girdim siteye, verdim siparişi, kredi kartıyla ödemeyi yaptım, tabi içimde bi heyecan, mesaj geldi kargonuz yola çıkmıştır diye. Hafta sonu girdi araya, Pazartesi gelir diye tahmin ettim, gelir ama içinden hıyar da çıkabilir :-) :-) :-)

Ve o büyük gün geldi kutuyu aldım elime, hemen kurmaya başladım kapı barfiksini. O gün yapamadım işe geç kalırım diye, içimde bi sabırsızlık zaman geçmiyor :-) Salı sabahı kalktım hemen programa başladım. İlk gün Merkez Sinerjik, bu ne dedim ya böyle bir terleme yok! Öyle böyle derken 26 gün geçti… En sevdiğim DVD Kenpo-X ve Merkez Sinerjik, fena terletiyorlar :-)

Gelelim sosyal mesaja :-)  Biraz ciddi, biraz makara bi yazı yazmaya çalıştım! Gerçek şu ki: Hayatta hepimizin zor durumları olmuştur, sıkıntılar, bunalımlar ve bunların yaptığı kilolar, hantallıklar vb. Ama hiçbir şey için geç değildir… Mütevaziliğe gerek yok, gözlerin üstünüzde olması, herkesin size hayranlıkla bakması, insanların gelip sporla ilgili size danışması… bunlar kimin hoşuna gitmez ki? Ben ki hayatı boyunca 1 tane bile barfiks çekemeyen insan, ki askerde çok çarşım kitlendi bu yüzden, şu an işyerindeki herkese gelin barfiks yarışı yapalım diyorum; iyiyim ya hava atıyorum :-) Sıcaklar, biralar, eğlenceler bunlar hep bahane, gerçek olan spor. Başlayanlar bahanelerin arkasına sığınıp bırakmasın, başlamayanlar ise korkularına yenilmesin, hemen başlasın… İyi günler…

1. Gün… 26. Gün…

Can 1 - 26

5 Yorum

 1. teoman.T

  Can Tebrikler kardesim devam et durmak yyok yola devamm :)

  Cevapla
 2. umtku

  Tebrik ederim gayet iyi gidiyor vücudn hızlı tepki veriyor ne kadar güzell mezuniyetinide göreceğiz inşallah. . Bol sporlu günler dilerim:)

  Cevapla
 3. P90can

  Teşekkürler… Aynen hocam o çocuktan yola çıkarak öyle birşey yazdım çok gülmüştüm :-)

  Cevapla
 4. Merhabalar Can,

  Bu sefer biraz geç yorum yazabildim (Vixen benden önce davranmış :)

  İlk gün de kötü değilmiş ama vücut 26 günde gözle görülür bir şekilde dirileşmiş gerçekten. Bu daha yolun başlangıcı; her zaman söylediğim gibi programın ismi P26X değil, P90X! :-) Sonunda gerçekten müthiş sonuçlardan biri gelecekmiş gibi duruyor.

  Not: P90X Seti kutusunun içinden hıyar çıkmama referansına çok güldüm :-) Youtube’da öyle bir çocuk vardı di mi, şişe-dibi camlı gözlüklerle tablet kutusu açılışı yapıyordu da, içinden hıyar çıkıyordu :-))

  Cevapla
 5. viXen

  Vuhuwwww tebrik ederim seni… Siparis vermekle bitmiyor iş azimle yapmak gerekiyor ve yapınca oluyor…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız