2. Ay Güncellemesi – Gelmiş Geçmiş En İyi Sırt :-)

Evet Arkadaşlar,

Yeni bir güncelleme daha, P90X’in hayatımızdaki değeri git gide artıyor :-) Sizlere öncelikle 1. ay blog yazımdan bahsedeceğim. 21+1 günde inanılmaz sonuçlar elde ettim, o yazımıda okuyabilirsiniz (Başaranlardan Olmak İstiyorsanız Buraya! 21+1)

2. ayımda yaptığım çalışmalar tam istediğim gibi olmadı. Her insanın hayatında mutlaka bir durağan dönemi oluyor ve benim de aynı şekilde oldu. 3 hafta bir çalışma var diyelim, yarım yamalak yapmadım hiç bir zaman. Zaten Tony’in dediği gibi DVD’yi başlattığınız an durmanız imkansız :-) Ben Tony’in dediği her şeyi yapıyorum. Özellikle şınav ve barfikste maksimum tekrar ve kondisyon bozmadan, hiç eksik bıraktığım haraket olmadı. Sırt antremanlarımın sonunda inanın adeta kolumu kaldırıcak dermanım kalmıyor :-) Videodaki sporcular ne yapıyorsa ben de aynısını çıkartıyorum, 5 aşağısını belki :-)

Durum hal bu vaziyette iken bu siteden öğrendiğim çok güzel ipuçları oluyor, hemen hemen her gün takip ediyorum. Pre-Workout’a yeni başladım 1 hafta oldu ve inanın mükemmel performans veriyor bana, anlatamam tarifi yok bu enerjinin yaşamanız lazım.

Şimdi 3. ayıma girmiş bulunmaktayım ve inanıyorum ki istediğim “plaj vücuduna” sahip olacağım. Bomba gibi bir 3. ay beni bekliyor. Hala şüpheleriniz varsa bence şüpheleri ortadan kaldırın, inanılmaz bir sistem bu P90X. Ve arkadaşlar sizlere tavsiyem kesinlikle zamanım yok, vaktim yok demeyin. 2 no’lu Zıplama Antrenmanı DVD’sinde ismi aklıma gelmedi, tek bacağı protez bir sporcumuz var, onun her haraketi eksiksiz yapması beni daha çok motive ediyor, ilham kaynağım oluyor diyebilirim.

Ve son olarak şunu da belirtmek isterim ki Aykut Hoca’m her daim sorularıma yanıt verdiğiniz için size ayrıca minnettarım.

3. ay bloğunda görüşmek üzere…

Özkan’ın 60 Gün Sonuçları…

OZKAN 60 ON

60 OZKAN YAN

 

OZKAN 60 SIRT

4 Yorum

 1. CAN SİRGÜVEÇ

  Sonuçların çok güzel :) başarılarının devamını temenni ederim.Lakin boyunla kilonu Eşitlersen sana güç katıcaktır aynı zamanda estetik ; )

  Cevapla
 2. Guzel samimi bir yazi olmus.

  son zamanlarda beni calismak icin motive eden bir soz var.

  Jim Rohn “hepimiz iki acidan birini cekmeliyiz.disiplinin acısı veya pişmanlığın acısı.aradaki fark,disiplinin acısı gram ağırlığında ama pişmanlığın ki tonlarca..”

  3.ay yazini merakla bekliyorum.

  Cevapla
 3. oswaldozkan

  Haklısınız Aykut Hocam :) Gülümseyen adam gelmiş 60 günde bu kadar güzel bir sonuç başka nasıl bir program ile elde edilebilir , bilmiyorum sonuçların canlı kanlı kanıtı benim , antremanlarımda terlerimin yorulmamın nefes nefese kalmamım hakkını vererek çalışmamım kanıtı kısa bir sürede ortada mükemmel bir sonuç. Sayenizde , İstediğim vucüd tipine çok az kaldığını bende farkındayım ama hedefe ulaşılsa bile durmak yok yola devam . Sırada HYBRİD var . :)

  Cevapla
 4. Selam Özkan :-)

  Dün WhatsApp’tan 60 gün sonuçlarını ilk kez bana gönderdiğinde, ilk söylediklerimden biri “60 günde gördüğüm gelmiş geçmiş en iyi sırt” olmuştu! Sen de sanırım bunu yazı başlığına taşımışsın, çok da güzel olmuş :-)

  60 gün sonuçlarını tebrik ederim. “1. gün”deki üzgün adam gitmiş, “60. gün”de gururdan gülümseyen adam gelmiş, yanlış mıyım?

  İstediğin “plaj vücudu” olma yolunda da hızla ilerliyorsun. Vücut yağ oranını bayağı düşürmüşsün. Son ayında belki biraz daha hacime de yönelebilirsin. Ama zaten sırt fotosuna baktığımız da hacminin de az olmadığını görebiliyoruz. Sırt fotosunda; omuz başları seperasyonu, bicepsler, tricepsler, ön kollar, lat’lar… yok yok :-) O bahsettiğin şınavların barfikslerin hakkını verdiğin anlaşılıyor.

  Tekrar tebrik ederim. 90 gün sonuçları da eminim bomba olacaktır! :-) Başarılar…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız