Youtube Kapalı Ama Burada Motivasyon Bitmez!

Herkesi bildiği gibi P90X Programı’nda devamlılığın en büyük gereği motivasyon, motivasyonun da en güzel kaynaklarından biri Youtube “Öncesi & Sonrası” değişim videoları idi.

Maalesef Youtube’a erişim bir süredir engelli ve umuyoruz yakında bu engel de kaldırılacaktır. Şimdilik herkes DNS ayarları üstadı olmayabileceğinden, bizler de “Youtube Mahkeme Kararıyla Kapalıdır” moral bozucu mavi ekranını göstermemek adına bir süreliğine motive edici Youtube değişim videolarına ara vermek durumunda kaldık. Ancak bu demek değildir ki, burada motivasyon biter…

Beachbody firması ABD’de düzenlediği “Beachbody Challenge” yarışmasında, en iyi değişimleri gösterenlere nakit para ödülleri dağıtıyor. Şimdi bizler de P90X-Türkiye’de bu en iyi transformasyonlardan bazılarını sizlerle paylaşacağız.

İşte karşınızda gösterdikleri değişimleriyle, $1000 dolarlık ödülü olan Robb ve yine bayanlarda $1000 dolarlık ödülün sahibi Lisa…

Önce Sonra 4 Mayıs

Önce Sonra 4 Mayıs - Bayan

7 Yorum

 1. Mehmet

  1000$ haketmişler gerçekten. Gerçi ben böyle bir değişim geçireyim para falan istemem üstüne para veririm :)

  Cevapla
 2. Ugur_K

  hem karın kasları belirgin halde hemde hacimli bir görünüme sahip olana kadar bring it!! örheğin 1.fotodaki arkadaş:) darısı başımıza hem hacimli hemde azda olsa sixpackli!

  Cevapla
  • Senin fiziğin aşağı kalır yanı yok Uğur, o fotodaki arkadaşı geçer merak etme.

   Biliyorsun, buradan İbrahim sonuçları ile yabancı site ve bloglara da haber olmuştu. Yani bizlerin eksik kalır yanı hiç yok.

   Cevapla
 3. maLibu

  1 tur mu yapmıslar hocam

  Cevapla
  • Bakmam lazım… Ama aslına bakarsanız bu soruyu sevmiyorum. Çünkü sonuç olarak yapmışlar 3 tur olsa ne yazar; insan ömründe 270 günün ne önemi var, önemli olan sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmaksa… Arkadaşlar da başarmış. Bence “gün hesabı” yapmak biraz yanlış.

   Cevapla
 4. Abi çok iyi yaa… :-) İkisi de.

  Cevapla
  • Evet Lisa Teyze, Lisa “Abla” olmuş resmen… :-)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız