Tekrar Ben :)

Merhaba P90X Ailesi, yeniden aranızdayım ve çok gururluyum…

Böyle mükemmel hazırlanmış bir spor programını bile bile yapmadığım ve hep bahaneler bulduğum için şu an çok pişmanlık yaşıyorum. Daha önce denemiştim, çok düzenli olmamakla birlikte ilk 30 günü tamamlayıp 9 kilo vermiştim. Şimdi tekrar buradayım ama çok daha iyi şeyler yapmak için.

Verilecek kilom fazla, korkuyor muyum? Aslında evet, nasıl olacak da bu bacaklar incelip sütun gibi olacak bilmiyorum ama kendi hayatımın kahramanı yine ben olacağım tabii ki :-)

Bugün Plyometrics yaptım, son 25 dakikaya kadar dayanabildim sadece, şu an bacaklarım tutmuyor, ne oturabiliyorum ne yürüyebiliyorum :-) Ama bu hoşuma bile gidiyor :-) Six-pack’lerim olsun istiyorum, kollarım biraz kaslansın istiyorum, ama önce bayağı incelmem gerekiyor. Ben de artık sizlerleyim.

Aykut hocam size sonsuz teşekkür ederim, hakkınızı helal edin. P90X yapmadığım zamanlar bile bana cevap verdiniz bıkmadan usanmadan. Ha başladım ha başlayacağım derken tekrar buradayım. Hem destek olmaya ve hem de desteklenmeye geldim, hepinizi seviyorum :-)

5 Yorum

 1. musess

  Tebrik ederim:-) 30 gün de 9 Kilo verebilmen harika, tekrar başlamana çok sevindim çok daha iyi olacak olan 90 günlük sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum.Plyometrics benim en Zorlandığım.ve yarım bıraktığım tek Program oldu Son 25 dak sını yapmadım:-(

  Cevapla
 2. Hayati

  Bu kez programın sonunu ve sonuçlarını üzerinizde görmenizi dilerim istedikçe istediğinizi er ya da geç alacaksınızdır inş. Başarılar dilerim.

  Cevapla
 3. Mehmet

  Ne mutlu sana tekrar başlayabilmişsin. Eminim 90 gün sonunu getirirsin. Başarılar dilerim

  Cevapla
 4. mustafa

  aynı şekilde bende böyle sıkıntılar yaşadım 1 hafta devam ettim sonra bi kaç hafta yapmadım tekrar kaldığım yerden devam ettim ama bu seferde içime sinmedi ara verip devam etmek durup düşündüm hep böyle göbekli birimi olmak istersin yoksa bu sitedekiler gibi fit ve kaslı mı olmak istersin ve gerçekten hayatımda ilk kez başladığım işi bitirmeye karar verdim aykut hocanın tavsiyesiyle ara vermeksizin tekrar baştan başladım şimdi 5. günümdeyim 1. ay bittiğinde sonuçlarımı paylaşmak istiyorum evet başlamak bitirmemin yarısıdır inanıyorum ki sende istediğin sonuçları alacaksın..

  Cevapla
 5. Selam Melike,

  Rica ederim :-) elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum tabii ki; ara sıra Güzin Abla’lık yaptığım da oluyor sporla ilgisiz konularda :-) Bir nevi psikolog ya da en azından iyi bir dinleyici diyelim…

  Bu başlangıcında sana yeniden çok başarılar. Aslında zamanlama ve mevsim olarak çok ideal. 90 gün sonu Ağustos başı ve istediğin fizik seni bekliyor olacak.

  Görüşürüz…

  Aykut

  Cevapla

Yorum Paylaşınız