Yine, Yeniden, Hep P90X! – 30 Gün Sonuçlar

Öncelikle tüm P90X-Türk Ailesine Merhabalar…

5 ay önce P90X’le tanıştığım ilk gün sanki dün gibi hala aklımda :-) Hatırlarsınız, daha önceden de 1 aylık sonuçlarımı paylaşmıştım (https://www.p90xtr.com/p90x-ile-30-gun-gerisini-siz-dusunun) ancak 2. ayımı tam bitiremeden mecburen programı 2 ay süreyle bırakmak zorunda kalmıştım. Başlıkta da söylediğim gibi yine yeniden başlayalı 1 ay oldu ve bu da tekrardan 1 aylık sonuçlarım. İnşallah bu sefer bir mani olmadan 90 günü bitirebilirim…

Bu 30 günlük süreçte ne mi yaptım? Sadece neredeyse hergün ”Play” tuşuna bastım ve elimden geleni yaptım. Yeme içme konusuna gelirsek, Aykut Hocamın zararlı olarak gönderdiği yiyeceklerden olabildiğince uzak durdum ve protein ağırlıklı beslendim.

P90X’in hala işe yarayıp yaramadığını soranlara; sadece deneyin, sonuçları kendi gözlerinizle, kendi üzerinizde görün. Günümüzde 3 aylık bir spor salonuna yazılmak isteseniz benim yaşadığım yerde minimum 350 liraya mal olacaktır. Git-gel harcanacak zamanı saymıyorum bile. P90X ise toplamda bana bunun yarısından bile aza mal oldu ve etkileri bir ömür boyu sürecek. Ayrıca spor salonunda yağları kasa çeviririm düşüncesinden de vazgeçin, işe yaramıyor! Nereden mi biliyorum, daha önce 1.5 sene fitness salonuna gittim. Sonuç, P90X ile 30 günde başardığımın bile gölgesinde.

Özetle, P90X’i düzgün bir şekilde yaparsanız daha ilk aydan faydalarını göreceksiniz (benim gibi okumayı pek sevmeyenler için daha da uzatmıyorum :-) Daha fazlası için Facebook’tan ekleyebilirsiniz (https://www.facebook.com/kasandra317) Daha önceden de yaptığım gibi her konuda yardımcı olmak isterim :-)

Muhammed P90X Transformasyon

Zorunlu olarak bıraktığım ilk 1 aylık sonuçlarımdan sonra, yeniden P90X ve bu sefer bırakmamak üzere…

11 Yorum

 1. Çok teşekkür ederim İbrahim abi :) Biz de senin gibi 90 günü tamamlamaya çalışıyoruz :)

  Cevapla
 2. muhammed geçmiş olsun o dönemde biliyordum sakatlığını ama yılmadan tekrar başlamak çok iyi olmuş senin için kaldı ki p90x yapmadığın dönemde de p90xtr.com da devamlılığını ve aramızda olduğunu çok iyi biliyordum 30 gun olsa dahi (yine) iyi sonuçlar senin adına :D başarılar bu arada saclar iyi olmuş:D

  Cevapla
 3. Aykut hocaya olan sorularınızı burdan sorarsanız daha iyi olur :) (http://www.p90xtr.com/siz-sorun-p90x-sertifikali-aykut-hoca-yanitlasin/ )

  Cevapla
 4. Tebrik ederim abi bu sefer 90 günü tamamla senin sonuçların bi farklı olucak gibi geliyor. :)

  Cevapla
  • Umarım öyle olur :)

   Cevapla
 5. Umarım bu sefer 90 Günü tamamlarsın ve ben böyle olacağına inanıyorum. Şimdiden kolay gelsin ve tebrikler.

  Cevapla
  • Teşekkürler Halil abi :)

   Cevapla
 6. tolgacoskun

  Tebrikler :) gelişiminiz çok iyi,şimdiden 60 gün sonrasını merak ediyorum.. ( hem sizin için hem kendim için ) :)))

  Cevapla
  • Teşekkürler… Ben de çok merak ediyorum :)

   Cevapla
 7. Merhaba Muhammed,

  Evet çok iyi hatırlıyorum, P90X ile ilk 30 gün sonuçların resmen kitaplıktı ve hatta seni “En İyi Blog Yarışması”na da sokmuştu :-)

  2. kez başladığın P90X’te yine ilk 30 gün sonuçlarının çok iyi olduğunu görüyorum. Dediğin gibi P90X’in daha ilk 30 günde verdiği sonuçları, spor salonunda 1,5 yılda alamayanlar var.

  Ama bu sefer 90 günü kesinlikle bitirmelisin, mazeret kabul etmiyorum. Ardından sonuçlarını tıpkı İbrahim’inki gibi uluslararası arenaya taşıyacağız. Tüm dünya bir yerli “Before & After” daha görsün.

  İsteyen herkese yardımcı olma arzunu da takdirle karşılıyorum. Eminim çok kişiye örnek olacaksın.

  Başarılar…

  Cevapla
  • İnşallah Aykut hocam :)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız