Yine Yeni Yeniden…

Sevgili P90X Ailesinin değerli üyeleri ve tabii ki Aykut Hocam… Öncelikle merhaba.

Uzun bir aradan sonra tekrar aranıza dönmenin keyfini yaşıyorum. Bilen arkadaşlar vardır muhakkak ama, bilmeyenler için söylüyorum, geçen sene P90X’e başladım, 1 ayını tamamladım ve istenmeyen bazı olaylardan dolayı ara vermek zorunda kaldım. 7 günlük değişimimi paylaşmıştım ve bir ayın sonunda kendimi inanılmaz sağlıklı hissediyordum.

Hey Sen! Sana Diyorum!” ve “Kırılma Noktası – Çat!!!

Neyse o geçen sene de kaldı… Şimdi tekrar buradayım, eskisinden 3 kilo daha fazla halimle, ama biliyorum ki korkulacak bir şey yok. Çünkü P90X ve Aykut Hocam var. Ben bugün tekrar başlıyorum p90X’e ve aktif olarak siteye tekrar zaman ayırmaya çalışacağım. Bu yazıyı neden yazdığımı bilmiyorum ama sanırım herkese bir merhaba demem gerektiğini düşündüm.

İyi P90X’ler…

5 Yorum

 1. Merhaba,
  Yurtdisina kargo var mi? lutfen cevap beklyorum :(
  Suudi Arabistan / Cidde.

  Cevapla
 2. Hayati

  Mrb. Burak,

  P90X eğer ki çok büyük bir problem olmadan bırakılmaz ki ( sen yaşamışsın sanırım) bırakman doğaldır. Tekrar dönmen aslında bu programın aklında bir yerlerde varlığını sürdürdüğünü gösteriyor. Bu kez hak ettiğin yerde olman dileğiyle, İNSAN KENDİYLE SAVAŞMADIĞI SÜRECE ASIL (HEDEFLEDİĞİ) SONUÇLARINI ALAMAZ.

  Engellere takılmadan bol P90Xli günler diliyorum..:)

  Cevapla
  • Engin

   90. günü görmen dileğiyle, başarılar…

   Cevapla
 3. ayhan3404

  selam burak olur böyle şeyler deyip yılmadan yola devam demek lazım sende bunuyapmısın zaten başarılar şimdiden

  Cevapla
 4. Selam Burak,

  P90X’i türlü sebeplerden dolayı istemeden de olsa yarım bırakmak çok seyrek karşılaştığımız bir durum değil :-) Ama eminim bu sefer finali görüp, sonuçlar da süper olacaktır.

  Tekrar başarılar…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız