Yeniden Merhaba…

Herkese Merhaba,

Yine ben, yine yeni bir başlangıç… Geçen seneden hatırlayan arkadaşlar olacaktır, en son yazımda (İlk 30 Gün Tamam) gayet iddialı bir şekilde P90X’e başlamıştım. Yaklaşık 20 gün sonra işlerimin düzensizliğinden dolayı P90X’e, spora, kendime; hatta aileme bile zaman ayırmakta zorlanmaya başlamıştım. Nitekim tüm aksilikleri atlatıp dün itibari ile tekrar P90X’e başladım.

Bu arada hem yeme alışkanlığıma hem de kendime dikkat etmediğimden dolayı tekrar 115 kiloyu görmeyi başardım. Eskiden olduğu gibi yine hipoglisemi rahat durmamaya başlayınca fark ettim ki kendime ve aileme en büyük kötülüğü düzensiz yaşam ve spor yapmamak ile yine kendim yapmışım.

Umarım hayata bundan sonrası için en değerli varlıklarım olan eşim ve oğlumla birlikte sağlıklı, mutlu ve P90X’li bir aile olarak devam edeceğim.

Başlamayı düşünüp başlayamayan, başlayıp bırakan, ya da bırakmak zorunda kalan, motivasyonu kaybı yaşayan tüm arkadaşlar… hayatta değer verdiğiniz şeyler için savaşın. Önce kendiniz kazanın, sonra sevdiklerinize kazandırın.

Hoşça kalın…

13 Yorum

 1. merverol

  Merhaba 30. Gün sonuçları çok iyiymiş inşallah bu sefer devam edersiniz çok güzel sonuçlar alacağınıza eminim, başarılar :)

  Cevapla
  • umtcnl

   teşekkürler merve.

   Cevapla
 2. UgurDUZLA

  Yanlış anlaşılacak birşey yok dostum isimlerini az bile demişsin hatta erkan ı da dememiz gerekiyor, buradan baskı yapalım ki bırakmasınlar, ALLAH korusun tabikii sağlık sorunu olmadığı zamanlarda yapsınlar yani, Aykut Hocam bilir benim ne şartlarda barfiks çektiğimi :)

  Cevapla
 3. UgurDUZLA

  Hadi bakalım başarılar, güzel şonuçlarınızı bekliyoruz hep beraber

  Cevapla
  • umtcnl

   teşekkür ederim uğur..

   Cevapla
 4. Merhabalar , 30 gün sonuçları gerçekten iyiymiş ve size kattığı psikoloji daha iyiymiş , o zaman olmadı ama bu sefer tamamlayabilirsiniz inşallah , aslında tamamlamakta değil mevzu , mevzu sporu hayatınızın bir parçası haline getirmek , belki uzun yıllar hergün p90x yapamazsınız (çok zor çünkü) ama ailenizle akşam yürüyüşlerine çıkabilirsiniz mesela , neyse öyle ışte spora devam :)

  Cevapla
  • umtcnl

   Teşekkürler Oliver Queen , aynen söylediğin gibi öncelikli hedefim sporu hayatımın bir parçası yapmak. amacım sadece 90 gün değil her zaman farklı da olsa spora devam edim sağlıklı yaşamak.
   umarım başarırım ..

   Cevapla
 5. Merhabalar Umut Bey,

  Şimdi ilk 30 gün sonuçlarına gidip baktım. Çok iyi gidiyormuş. İnsanı düşündürüyor, acaba 90’ın sonunda ne olurdu diye? Anlamanın tek bir yolu var :-) Bu sefer sonunu göreceğinize (ve göstereceğinize) eminim.

  Başarılar…

  Cevapla
  • Bende baktım hocam ve dikkatimi çeken başka birşey daha oldu , ıbrahim abi , içten , teoman abi , Musess felan vardı , ne oldu bu millete yaaaaa iyiler mi , hayır yazmasinlar kendi bilecekleri iş ama çok büyük konuştular düellolar felan sonra kayıplar , johngalt en son bi ay önce felan 75.günde felandi sanirsam ortalıkta yok

   Cevapla
   • UgurDUZLA

    Diğerlerini bilmem ama dostum Teo ile ben aynen devam ediyoruz hatta 1 -- 2 güne 1. ay şonuçlarımız gelecek

    Cevapla
    • Tamam abi bekliyoruz :) bu arada ismini yazdığım herkese laf atmadım yanlış anlaşılmasın o blogta onlar yorum yazmış onu belirtmek için isimlerini yazdım örnek vermek adinaydi

     Cevapla
  • umtcnl

   Aykut hocam inşallah bu sefer başaracağım. Şuan 6. günü bitirdim motivasyonum çok yüksek inşallah bir aksilim yaşamadan başarırım.

   Cevapla
   • Bugünlerde çevremden hep bir enerji patlaması duyuyorum. Gecenin 1’inde Yoga’yı full yapanlar, sabah 5’te kalkan lise öğrencileri… vs. Süper valla, hoşuma gidiyor :-) Havalardan mı, suya birşeyler mi karıştırdılar, bilmiyorum :-)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız