Günün Email’i… Special Edition

P90X-Türkiye Blog’unu yakından takip edenler bilir, uzun soluklu bir “Günün Email’i” yazı dizimiz var; her ne kadar günlük değil de genellikle haftalık yayınlanan.

Formatı, “bize aklınızdaki her türlü soruyu sorabilirsiniz, burada gidin Google Amca’ya sorun demek yok, her türlü sorunuza en doğru şekilde cevap var” şeklinde idi.

Ama bu seferlik formatta küçük bir değişiklik oldu, çünkü bu kısa mailde herhangi bir soru yok ama yazarının da izni ile paylaşmak istediğimiz, görseli ile birlikte ilk 30 gün için çok güzel bir sonuç var.

İşte Günün E-mail’i…

Tarih: 10/04/2015 – Saat: 18:48

Konu: 30 Günün Sonunda

Email: 

Bu şahane programı ülkemize tanıttığınız için teşekkürer Aykut Hocam.

30 günlük programım bitti kaldı 2 ayım. İlk aydan çok iyi bi gelişme sağladım.

Tekardan Teşekkürler.

Furkan

Furkan 30

6 Yorum

 1. viXen

  Oldukça başarılı, tebrikler..

  Cevapla
 2. Ya masallah cok begeniyorum boyle sonuclari gorunce ama ya benim formum tekrar sayılarım cok ciddi rakamlar olmasina rsgmen bu sonucu 83. Günde alamadim ki baslarken cok daha iyi haldeydim . Her gun videodaki tekrar sayılarıni veya yakinini kullanmaya calsiyorum ama olmuyor anlamadim beslenmeden bu kadar fark olur mu sizce

  Cevapla
  • Aslında en son cümlede özetlemişsiniz… Evet, beslenmeden o kadar fark olur.

   Kötü beslenmenin, sıkı egzersiz ile amorti edilemeceğine dair bir paylaşım oldu, 1 ya da 2 gün önce; o da bunu net bir şekilde açıklıyor.

   Egzersizin, psikolojik, stresi azaltan, insanı mutlu eden faydası zaten tartışılmaz. Ama çok iyi sonuçlar için, çok iyi bir beslenme şekli şart.

   Cevapla
   • Ogrenci işi degil aslinda bu spor hocam :D en iyi sonuclar mezun olunca tabi boyle diyince arkadsslar yanlis anlmasin. Hayatimin en iyi fizigine beni p90x kavuşturdu. Bu cok net kisa bir surede :) beslenmeyi biraz daha duzenlemeye calisicam. gereken protein değerlerome yaklasamiyorum bile

    Cevapla
 3. Furkan kardeşime tebrikler.

  Gerçekten 30 günde karın kasları bayağı çıkmış, bana siteden Gökhan’ın gelişimini hatırlattı 30 gün sonuçları (bu arada bence Gökhan’ın sonuçları en iyi sonuçlardandır). Umarız 90 gün sonuçlarını da paylaşırsın, çünkü bizlere de motivasyon oluyor (biraz da kıskanıyoruz :-)

  Cevapla
 4. Mail ile de cevap yazmıştım ama buradan da yazmak istedim :-)

  Bence de değişim sadece 30 gün için çok güzel. İnsanların 30 günü göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor ve sadece 30 günde o göbeği bu kadar adam etmek çok güzel bir duygu olsa gerek.

  6-pack’lerin izleri şimdiden çok belli, 90 günün sonunda eminim tablo gibi çıkacaktır :-)

  Tebrikler terkar…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız