Ve P90X Biteeer :)

Uzun bir çabadan sonra Aykut Hocanın da sayesinde P90X’i bitirmiş bulunmaktayım :) Benim için 90 günden uzun geçen bir serüven oldu açıkçası. Hastalıklar, sınavlar falan derken arada 1 haftalık dinlenmeler yaptım ve biraz uzun sürmüş oldu :) Beslenmeye de fazla dikkat edemedim fakat ona rağmen vücudu biraz da olsa kendine getirdim.

Biraz dememin sebebi ise bu aralardan vs. dolayı tam istediğim vücudu elde edememiş olmam. Ama gelişmelere gelecek olursak şınav sayım başladığımda 0’dı. Şu an ise çok ama çok rahat bir şekilde 30 tane şınav çekebiliyorum :) Barfikste ise hiç çekemezken şu an hala tam olmasa da yarım olarak birkaç tane çekebilmeye başladım :) Bel 8 cm inceldi, kollar ise 4 cm’lik bir büyüme gösterdi.

P90X sayesinde üzerimdeki uyuşukluğu atmış ve sporu sevmiş bulunmaktayım. İlk günler çok zorlanırken şu an rahatlıkla yapıyorum :) Şimdi ise Aykut Hoca ile konuşmadayız, yeni takvimim ve ikinci tur konusu üzerine. İnşallah ikinci turu da bitirdiğim zaman tam olarak kendimi bulmuş olacağım :)

1 Yorum

 1. Selam Mert,

  Tebrikler ve yazı için de teşekkürler. Fotoğraf yollamamıştın sanırım ama verdiğin sonuçlardaki rakamlar yine de çok iyi.

  Bu arada sana devam programı ile ilgili mail attım :-)

  Görüşürüz…

  Aykut

  Cevapla

Yorum Paylaşınız