Ve 4. Hafta Biter…

Herkese Yeniden Merhaba,

Size çok güzel haberlerim var, öncelikle 1. ayımı bitirmenin vermiş olduğu huzurla, onurla ve mutlulukla yazıyorum size. Zaman nasıl geçti anlamadım, özellikle değişimlerim inanılmaz derecede gururlandırdı beni. Tabi ki önceliği yine Aykut Hoca’ya verdim ve hemen Pazar günü X-Stretch’in ardından fotoğraflarımı yolladım.

Aykut Hoca’nın yorumu  beni inanılmaz motive etti, gece boyu fotoğraflarıma bakıp durdum. “Bu ben miyim, ben bu göbekle yıllarca nasıl dolaşmışım?” dedim.  Felaket!

Benim 1 aylık sürecim  P90X’e olan güvenimi iyice arttırdı. Herkes gibi hatta ilk başlarda benim gibi sizin de aklınızda “hadi canım, insanlar yıllarını harcıyor fit bir vücuda kavuşmak için, 90 günde nasıl olur?” demeyin. İnanın bana, siz isterseniz olur. Hala yazılarımızı okuyup inanmayan varsa lütfen kendiniz için yapın ve sonucu görün, sitede gördüğünüz, okuduğunuz her şey gerçek. Hadi artık basın düğmeye ve sonuçlara inanamayacaksınız…

Sevgilerle,

PINAR

8 Yorum

 1. hkn23slr

  pınar kutlarım benim de 2 .günüm kaldı. aramızda 3 gün var sanırım persembe yollucam fotoları bende :)

  Cevapla
  • Pınar BAYTAR

   selam hakus :)
   merakla bekliyorum fotograflarını :) sevgiler

   Cevapla
 2. p90x mezunlarina katilmana iki ay kaldi yolu yariladin sayilir :)motivasyonun yyjsek olmasi cok iyi p90x bititmrk icin guclu olmak esnek olmak veya alt yapiya sahip olmak onemli degil onemli olan moyivasyonun yuksek olmasi cidden 1aylik sonuclarin merak ediyorum basarilar pinar bring it:)

  Cevapla
  • Pınar BAYTAR

   selam ibrahim :) ilgin için teşekkürler :)
   öncelikle sizden aldığım destek ve motivasyonla yolu yarıladığımı belirtmek isterim bunun için ayrıca tekrar teşekkürler sevgiler :)

   Cevapla
 3. Öncelikle birinci ayını bitirdiğinden dolayı tebrik ederim seni Pınar. Değişim fotolarını merakla beklediğim iki isimden birisin öncelikli olarak Ramadan’ın değişimini beklediğimi söylemek isterim. Bende çok yakın bir zamanda değişim fotoğraflarıyla karşınıza çıkacağım :) Başarı dileklerimle :)

  Cevapla
  • Pınar BAYTAR

   yorumun ve ilgin için teşekkür ederim zaman çabuk geçiyor az kaldı forotgraflarımı sizinle 2 ay sonra gururla paylaşıcam :) bende senin değişimini merak ettim şimdi :) başarılar :)

   Cevapla
 4. Pınar BAYTAR

  inşallah hocam teşekkür ederim,bende paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama kararımın arkasında durucam önce hak edip sonra gururla paylaşıcam fotograflarımı :)

  Cevapla
 5. Selam Pınar,

  1. ayını bitirmeni çok tebrik ederim. 30 gün sonuçların gerçekten süper. Biliyorum, 90 gün bittiğinde herkesle paylaşacaksın ama pek çok kişide de merak uyanıyor :-)

  Bu hızla gidersen, 90 günü sonlandırdığında fiziğin o kapak fotoğrafındaki JetSki’deki vücuttan bile daha süper olacaktır :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız