1 Ocak 2017… Uyan ve Ayaklan!

Günlerden 1 Ocak 2017… Bir kış günü sabahı… Yılbaşı gecesinin hemen ardı… P90X-Türkiye sitesinde şu an itibariyle (01/01/17) tam 1,446 adet Blog yazısı var! Bunlardan çok kıymetli bir bölümü, sizlerin aldığınız sonuçların heyecanıyla paylaştığı yazılar, deneyimler, tavsiyeler, değişim hikayeleri… bir bölümü yine çok değerli beslenme üzerine yazılar, bir bölümü ise bizim belki de en önem verdiğimiz “motivayon” yazıları.

Her yerde duyabilirsiniz; “bu işin bilmem yüzde kaçı egzersiz – yüzde kaçı beslenmedir” hesaplarını… Oysa biz çok iyi biliyoruz, bu işin önce “motivasyon” olduğunu, onsuz diğerlerinin de olmayacağını. Motivasyonu sağladığınızda ve sıcak tuttuğunuzda, gerisi zaten kolay!

İşte bu sebeple, bu 1,446 adet Blog paylaşımı arasında kaynayıp gitmesin diye, çok izlenen etkileyici bir motivasyon videomuzu tekrardan su yüzüne çıkarmak istedik. Topu topu bu 3 buçuk dakikalık kısacık videoyu hazırlaması vakti zamanında; montajıyla, tercümesiyle, altyazısıyla, senkronuyla… yaklaşık bir 12 saat sürmüştü :-) Ama eğer, bir kişiyi bile, özellikle bu 1 Ocak sabahı erken yerinden kaldırıp ayaklandıracaksa, bir kişiyi bile motive etmeye yetecekse… herşeye değer demektir.

“Tek bir ömrümüz var ise eğer, onu her yönden en verimli şekilde geçirmeli” diye düşünenlerdeniz biz. İşte bunun için… Uyan ve ayaklan… 2017 senin yılın olsun!

Var Mısın? Uyan ve Ayaklan…

* Türkçe altyazıları otomatik olarak görmüyorsanız, lütfen videodaki “CC” tuşuna basınız.

1 Yorum

  1. Herkese günaydın :-) Bu yazıya 1 Ocak günü ilk yorumu yazmaktan gurur duyuyorum, 1 Ocak sabahı 8:58’de sporumu, Hybrid’te 1. günümü bitirmiş ve siteye girmiş biri olarak. Herkese iyi yıllar, 2017 hepimiz için müthiş bir yıl olsun.

    Cevapla

Yorum Paylaşınız