Sinirliyken P90X Kenpo…

Merhaba Hepinize,

22 Haziran Pazartesi, vücudumla ilgili analiz yaptırdım ve maalesef ki vücudumun ciddi bir yağlanma ile karşı karşıya kaldığını gördüm. Ne kadar dehşete düşsem de, aman canım elimde P90X DVD’lerim var nasılsa, başlarım 3 ayda işlem tamam desem de, 5 ay önce almış olduğum DVD’lerime bir türlü başlayamamıştım :-(

Dün iş yerinde o kadar sinirliydim ki, sinirimi bir türlü atamadım ve eve gittiğimde direkt Kenpo DVD’sini çalıştırdım. O yumruklar, tekmeler… aman allahım tüm sinirimi aldı götürdü ve ben de bu vesile ile P90X’e bir yerinden başlamış oldum!

Aykut Hoca’yı aradım (gece saat 23:00’da), Kenpo’dan başlamamın terslik yaratıp yaratmayacağını sordum. O da haftanın son DVD’si ile başlamış olman enteresan olmuş ama yeter ki başla diyerek bana gaz verdi, utanmasam o saatte bir de kahvaltı tarifi isteyecektim :-P

90 gün sonra sizinle vücut ölçüm analizlerimi paylaşacağım, tarihi özellikle yukarıda belirttim. Bazen kötü şeyler, iyi şeylerin başlamasına ve gerçekten hayatınızı değiştirme zamanınızın geldiğini hatırlamanıza neden olur.

Vixen’den sevgiler…

8 Yorum

 1. teoman.T

  Benimde yaptigim teksey elime takarim elldivenlerimi takarim kenpox cdsini basarim tokadi karsimdakine ;) hos geldintekrardan aramiza :))

  Cevapla
 2. merhaba vixen

  bir işi yaparken öfkeni ona kanalize etmen gerçekten işe yarayabiliyor fakat kendini buna alıştırdığın zaman kanalize ettiğin işe ulaşamayacağın yer ve zamanlarda patlama yaşayabilirsin,öfkeni biyere yönlendirmektense kontrol etmen bana göre senin için daha iyi olur sadece yaşadıklarımdan yola çıkarak bir öneride bulundum hoşcakal

  Cevapla
 3. viXen

  Kesinlikle hocam, üstelik ramazan dolayısı ile abur cubur da yok hayatımda

  Cevapla
 4. umtku

  5 ay önce başlamış olsaydın 2. Turun ortalarında olacaktın.. gecmiş gecmiştir önemli olan yarınlar umarım talihsizlik yaşamadan sonuna kadar gelip hayatının en güzel hediyesini kendine vermiş olursun şimdiden başarılar ve bol sporlu stressiz yarınlar dilerim..

  Cevapla
  • viXen

   Galiba bazen gerçekleri fark edebilmek için dibe vurman gerekiyor…

   Cevapla
 5. P90can

  O zaman hayırlı olsun diyelim başlamak bitirmenin yarısıdır derler :-) ben kenpoyu kum torbasında çalışıyorum bazen çok zevkli oluyor gecen hafta ufak bi sakatlanma yaşadım allahtan 1 günde geçti şimdiden başarılar..

  Cevapla
  • viXen

   Kum torbası mı??? Süpermiş, çok kıskandım. Aman diyim sakatlanmaya hastalanmaya hepimiz için dikkat.

   Cevapla
 6. Selam Vixen :-)

  Ben şahsen Kenpo günlerini iple çekerim (en sevdiğim P90X egzersizidir -- ikincisi de Core Synergistics!) ama sinirliyken Kenpo daha da bi güzeldir :-)

  Sonunda başlamakla çok iyi etmişsin. Havalar tam P90X’e başlama havası :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız