Şimdi P90X Zamanı!

Eveeet… P90X gibi sonuçları inanılmaz derecede iyi olan bir programa başlamayı hala ertelemek için önünüzdeki son bahaneniz de ortadan kalktı! :-) Şaka bir yana, gerçekten pek çok kişinin “Bayram Tatilinden sonra kesin başlıyorum” dediğine şahit oldum. Tabii bunun bir kaç haklı sebebi de var.

Bunlardan en önemlisi, “Kurban Bayramı’nda P90X” başlıklı yazımda da değindiğim gibi, bir haftalık bir periyotta seyahat sebepleriyle P90X’e ara verip, ardından kaldığınız yerden başlamak mümkün. Ancak bu, belki olması gerektiğinden 2 kat azim ve kararlılık gerektirecektir. Bu devamlılığı sağlayabilmek mümkün, ama dünyanın en kolay işi değil. İşte bu sebeple, artık tüm yaz tatillerinin bittiği ve adeta kesintisiz bir 90 günü önünüzde daha kolay bulabileceğiniz bu dönemde P90X’e başlamak (ve de bitirmek) doğru bir seçim.

Yine başka bir açıdan da, sanılanın aksine P90X’i hemen yaz köşe başındayken bir panikle yapmaya başlamaktansa, bir dahaki yaza henüz daha 3 koca mevsim varken, daha stressizce başlamak ve belki birden fazla tur (round) ile bir sonraki yaza girebilmek de fazlasıyla muhtemel.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı… P90X Programı ile artık bir şekilde tanışıp buradaysanız, hayallerinizi daha fazla ertelemeniz için hiçbir sebep yok. P90X Programı, her gün mezunlar vererek, belki yıllarca denedikleri hiçbir şeyden sonuç alamamış kişileri ideal fiziklerine kavuşturuyor. Bunun için bir “O Yapabiliyorsa Sen de Yapabilirsin” bölümümüz bile var. Ve aslında gerçekten de başlama kararı almak bu kadar basit. Başkaları yapabiliyorsa, siz neden yapamayasınız. Başkaları ideal fiziklerine, sağlıklarına, özgüvenlerine ve hayallerine, hem de bu kadar kolay (unutmayın, sadece 90 günden bahsediyoruz!) kavuşabiliyorsa, siz neden benzerlerini ya da daha iyilerini başarmayasınız?

Bunu başarabilmeniz için tüm P90X-Türk ailesinin de arkanızda olduğunu unutmayın.

Başarılar…

 

9 Yorum

 1. P90X’den daha dün haberim oldu ve anında siparişimi verdim. İnternetten torrent ile olacak bir iş değil arkadaşlar. Madem ki vücudunuza saygı göstermek için P90X’e başlayacaksınız, burada emek gösteren insanlara da saygınız olsun. 90 TL CD ücreti, günlük 1 TL’ye değişim çok mu pahalı arkadaşlar? :)

  Cevapla
  • Teşekkürler Sercan,

   Tahmin ediyorum ki, burada asıl amaç videoları bir şekilde edinmek değil de, sonunda “başarıya ulaşmak”. Yani P90X-Türkiye, aslında bir dizi video’dan çok çok daha fazlası. Size uygun, doğru program takvimi, sorularınıza cevap, ihtiyacınız olduğunda destek demek.

   Yoksa, torrentlerden edinme videolar ile daldan dala atlama ya da programı bitirmeden yarım bırakma oranının ne kadar yüksek (belki %90’larda) olduğunu tahmin edemezsiniz.

   Bu yüzden, amaç sonuca ulaşmak ve daha önce hiç olmadığı kadar fit ve sağlıklı olmak ise, o zaman tercihin için seni tebrik ediyorum :-)

   Cevapla
 2. Bende Bayramın bitmesini bekleyenlerdendim. Dün siparişimi verdim. Ve hiç ertelemeden setimin geldiği gün başlıyorum :)

  Cevapla
  • Merhabalar Mehmet,

   Evet, büyük bir kitle ile aynı zamanda başlıyorsun. Bayram Tatili ve Cumartesi de kargolar çalışmadığı için, tüm setler Pazartesi günü kargolanacak ve Salı günü teslim olacaktır. Başladıktan sonra gelişmelerini sen de site üzerinden paylaşabilirsin.

   Şimdiden herkese çok başarılar ve 2014’e fit bir şekilde girmek dileğiyle…

   Cevapla
 3. Burak Şancı

  Hocam ben de 3. ayımı bitirdim. Fotoğraflarım dahil her şeyi mail attım. Bayramdan dolayı dönüş yapamadınız sanırım. Sorularım da vardı..

  Cevapla
  • Selam Burak,

   Evet, Bayram Tatili’nden dolayı tüm 1 haftalık maillere şimdi dönüş yapacağım. Mutlaka sorularını da yanıtlandıracağım ama şimdiden tebrik de edeyim.

   Cevapla
 4. Hocam geçenlerde sordum cevap gelmedi , cevap verirseniz çok sevinirim . Beslenme konusunda da çok bilgili oldugum söylenemez , yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .

  Cevapla
  • Cevap emailinde Onurcan, kontrol eder misin.

   Cevapla
   • İlginiz için çok teşekkür ederim hocam

    Cevapla

Yorum Paylaşınız