Pazartesi Motivesi…

Literatürde en “kasvetli” gün kabul edilen Pazartesi’yi, en “motive” güne çevirmek adına, sadece Pazartesi günlerine has yeni bir seri başlatıyoruz… Pazartesi Motivesi…

Pazartesi Motivesi’nde, P90X’te bugüne kadar gördüğünüz (ya da gözden kaçırdığınız) değişimleri hatırlatacağız. Biliyorsunuz mottomuz, “Onlar yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz!”

Bu ilk “Pazartesi Motivesi”nde konuğumuz, elinde Hürriyet’iyle poz veren Bay X! Yanlış anlaşılmasın, sonuçlar 90 günlük değil 4 haftalık (28 günlük) sonuçlar! Gördüğümüz en iyi 1 ay transformasyonlarından; tek üzüntümüz 90 günün sonunun değişiminin bize gelmemiş olması (onu da buradan hatırlatmış olalım, eğer 90 günün finali varsa, merak içerisindeyiz ve severek yine burada paylaşmak isteriz).

Yine motivasyon adına, diğer tamamı yerli değişim örneklerine göz atmak isterseniz, aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Önce & Sonra'lar

28 Günde 6-Pack Temel Atma Töreni!

Bay-X-30-2 (1)

15 Yorum

 1. Hocam müsait olduğunuzda attığım e mail e dönüş yapabilirmisiniz rica etsem

  Cevapla
  • Tabii ki, şimdi cevap yazdım.

   Cevapla
   • E hocam hani bana cevap ya :( beni de önemseyin ya :(

    Cevapla
 2. Hocam merhaba :) sizin bi kamera projeniz vardı hareketleri canlı yapacaktınız o iş ne oldu ? Animasyon vardı onun da devamı olacaktı , devam edecek mi ? Süt dosyasından bahsediyordunuz onun akıbeti nedir ? Bi de uğur ve teoman abinin düellosu 50 55 gün oldu herhalde bi güncelleme gelsin artık :) kısaca bu site eski formunu yakalamalı yahu :D bi de sehla da yazmışken bayanların düellosu da mi yalan oldu ???

  Cevapla
  • sehla

   düello yalan oldu:)

   Ufak bi ameliyat geçirdim ve korkudan yapamadım. Yapamamanın verdiği pişmanlığı yaşamaktansa , yapın deli gibi yorulun , yere yapışın hatta , kalp atışlarınızı durdurmak için ne yapacağınızı şaşırın…. Sonunda mutlu olursunuz amaaaaaaaa……….
   Bu pişmanlığı yaşamayın ….

   Cevapla
   • Geçmiş olsun allah sifa versin , e tavsiyelerini kendin uygulamayı denesene :)

    Cevapla
    • sehla

     dediğimi yap , yaptığımı yapma :)

     Cevapla
     • Haha :D bak bu söz bana sergen yalçını hatırlattı , futbolculuğu zamanında çok yaramaz bi adamdı , kadın at yarısı kumar herşey vardı idmandan kacardı felan , şimdilerde teknik direktör oldu , bi kaç sene önce altyapı antrenörüydu ve o çocuklara aynen bunu demişti dediğimi yapın yaptığımı yapmayın :) ki çok doğru çünkü zamanında bayern münih sergeni transfer etmek için gelmiş ve devre arasında vukuatlarini duyunca ikinci yarıyı izlemeden almanya’ya geri dönmüşler :))

      Cevapla
  • Vermez miyim :-) Sen Sehla ile yazışıyorsun diye gözümden kaçmış. Bizim projeler devam da, ben biraz mükemmelliyetçi olduğumdan diyelim, herşey hazır olduğunda bomba gibi gelecektir.

   Siteye gelince 3 yıldır tam da bu aylarda böyle oluyor, normal :-) Mevsimsel diyelim… Düellocuları whatsapp’tan bir dürteyim bakalım :-)

   Cevapla
   • Bu arada “Süt Dosyası”nı unutmamış olman beni bilhassa onurlandırdı :-) O zaman kesin açalım onu da.

    Cevapla
    • Bekliyoruz o zaman hocam mükemmel bi hal aldığında projelerinizi görmeyi :) valla açıkçası p90x başladı başlayalı recovery içeceği olarak çikolatalı süt içiyorum ve hayatım da bu kadar sütü asla içmemistim , süt dosyası beni korkutuyor olsa da merak ediyorum :) unutmadığım daha şeker dosyası var ama o en azından açıldı , hmmmm artisi eksisi ipucu vardı 3 ya da 4te kaldı , animasyon hele çok eksik kaldı :)

     Bu mevsim geçişinin burayı da vurması kötü oldu :/ aslında yaz geliyor insanlar daha çok p90x yapıp burada paylaşımlarda bulunması gerekmez mi ? Niye tam tersi oluyor ki ?

     Cevapla
 3. sehla

  Herkese mrb ,

  Uzun bir aradan sonra tekrar yazmak burada olmak çok güzel.. 1ay da bile vücutta inanılmaz bir değisim yaşanıyor ben bunu bizzat yaşadım. P90X yaptıktan sonra anladım ki , çok iyi düşünülmüş , tüm kas gruplarını çalıştıran , çok etkileyici bir proğram. Başka hiçbirşey yapmaya gerek yok. Burada ki hareketlerin çoğu simdi daha yeni yeni bazı siteler , ünlü kişiler tarafından kendileri yaparken görüntüleniyor farkettiyseniz. Görüşmek üzere ..

  Cevapla
  • Tekrar hoş geldin diyelim o zaman Sehla :-)

   Süper yorum olmuş bu arada :-)

   Cevapla
 4. UgurDUZLA

  Bence en azından durmamış spor filan yapmıştır diye düşünüyorum

  Cevapla
 5. Vauuuuvvvvvv!!! 90 gun için bile vauvvv derdim ama 1 ayda inanılmaz sonuçlar. Ama söz konusu P90X olduğu için inanıyorum :-)

  Erkeklerin sonuçlarını hep daha iyi görüyorum, o konuda genetik bir avantaj olabilir. Kadınlar da Berat ve ablasının sonuçlarını çok beğenirim.

  Ama bekleyin, ben de bir sürpriz peşindeyim. Şimdi sürprizi bozmayayım, derinden ve sessiz ilerleyeyim :-)

  Ama güzel bir motivasyon serisi olacak gibime beliyor.

  Not: Yeri gelmişken atlamış olmayayım, erkeklerde de Teoman’ın sonuçlarını çok beğenmiştim yine.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız