P90X-brahim :-)

Merhaba P90X Ailesi,

Yakından herkesi takip ediyordum aslında. Sitede son zamanlarda çok fazla vakit geçiremesem de tek tek blogları okuyorum ve motivasyonlarınızı görebiliyorum. P90X çok çok iyi bir program, hepimizin hayatında büyük değişikliklere sebep oldu, hatta imkansız dediğimiz ve zor kararlar almamız gerekirken korkusuzca kendimize güvenimizi sağladığı çok olmuştur. Keza ben bunu ilk elden yaşadım. Kesinlikle yapılması gereken bir program, özellikle kışa giriyoruz, yağmurlu, karlı havalarda evde sıcacık ortamda yapmak gibisi olmuyor.

Bakın benim kardeşim ısrarlarıma ve söylediklerime karşı gitti, salona yazıldı. Ben yaparken o oturup izliyordu beni. Ben değiştim, o ise kilo almaya ve şişmeye devam etti. Sonra gitti spor salonuna kayıt oldu… Ne mi oldu? 3 haftada 4 kez ya gitti ya gitmedi :-)

Ehem, p90xtr.com’ın ilk mezunu olmamdan dolayı ilk resmi P90X T-Shirt’lerinden birini bana gönderdiğinden ötürü Aykut Hocama teşekkür ediyorum :-)

Ayrıca arkadaşlar bulunduğum şehirde Yoga klübünde, 2 yıllık yogacıların yaptığı hareketleri bakın siz daha ilk günlerinizde yapmaya başlıyorsunuz. Yani P90X ile her zaman 1 adım öndesiniz. Dünyanın her yerinde yoga yapan insanlarla bu konuda konuşabiliyorsunuz. En son kız arkadaşım Valeria’ya yoga yaptığımı söyleyince inanılmaz şaşırmıştı ve soru yağmuruna tutmuştu (Yani bay bayan herkes için, iyi bir tanışma konusudur yoga :-)

Ayrıca bu haftasonu gittiğim piknik tarzı bir aileler toplantısında en az 1500-2000 kişi vardı, 3 yarışmaya katıldım ve kazandım :-) Survivor, şut ve takım yarışması… Demek istediğim, P90X aslında hayatın içinde, her yerinde; bunu bitirince görebiliyorsunuz.

Bring it…

X-Brahim 2

Hatırlamak İsteyenler İçin İbrahim’in Öncesi & Sonrası

Ibrahim Degisim

5 Yorum

 1. Bu forumda 2 güvendiğim kişi var aykut hoca birde İbrahim henüz tanışmasak bile yorumları makaleleri bilgi paylaşımı dahi hep ilgi çekmiştir. Genelde her gün takip ederim her konuyu

  Cevapla
  • güzel yorumun için teşekkürler yakında yeni yazılarımla aranızda olacagım
   bu arada Aykut hocam:D ben yanlış yazdım sanırım valeriya kız arkadaşımın arkadaşı:D:D:D: orda kız arkadaşım valeria olmuş:D

   Cevapla
 2. teşekkürler seninkide :D video linkide atmışdım ama:D

  Cevapla
  • Video linki gözümüzden kaçmış, hemen ekleyelim :-)

   Cevapla
 3. ayhan3404

  hediyen hayırlı olsun İbrahim

  Cevapla

Yorum Paylaşınız