Biraz da Teknolojik Yardım

Siz de benim gibi “ne yesem, kalorisi kaç, bugün yeterli protein alabildim mi?” gibi sorularla boğuşuyorsanız tam sizlik bir uygulama paylaşacağım. Ayrıca raflarda gördüğünüz, üzerinde besin değerleri yazmayan veya yazsa da inandırıcı gelmeyen ürünleri için de barındırdığı QR kod okuyucu sayesinde taratıp anında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Günlük yeme içme olaylarınızı kolayca ekleyip, aldığınız kalori, protein, yağ vs. değerleri tek tıklamayla görüp, isterseniz aylık, haftalık, yıllık raporlar halinde görebiliyorsunuz. Ayrıca hedef  kilonuzu girip, yaşam tarzınıza göre size çıkartacağı beslenme opsiyonlarından faydalanabiliyorsunuz.

Kısaca oldukça kullanışlı ve ücretsiz; eğer akıllı telefonunuz varsa çok işinize yarayacaktır. Daha ayrıntılı bilgi ve indirme linkleri yazının en altındadır.

Fatsecret Uygulaması Ekran Görüntüleri

Fatsecret 1

Fatsecret 2

Fatsecret Android Uygulamasi İçin

Fatsecret Apple Uygulaması İçin

5 Yorum

 1. Tekrar Selam Srgl,

  Dikkat ettim de, sitenin ana sayfasının sağ sütunundaki Popüler Yazarlar arasına girmiş bulunmaktasın. Ama aralarındaki tek, henüz profil fotoğrafı olmayansın :-)

  O yüzden, yazı ve yorumlarının daha şık durması adına küçük bir profil fotoğrafı edinirsen çok sevinirim.

  Cevapla
 2. renat

  Çok teşekkür ederim beni not defterinden kurtardınız:)

  Cevapla
 3. Son yeniliklerden haberdar ettiğiniz için teşekkürler!

  Cevapla
 4. Erkan

  Hocam o vücut bende olsa ben de saymam kalorileri :) Şaka bir yana kalori sayarak ömür geçmez elbette ama halihazırda bağımsızlığını ilan etmiş bir göbekle aynı vücudu paylaşıyorsanız kaloriler sayılıyor. En azından göbekten kurtulana kadar da sayılır hocam :)

  Cevapla
 5. Selam Srgl,

  Ben beslenmeye yaklaşımımda genel olarak kalori sayan biri değilim ama pek çokları için Fatsecret’in oldukça faydalı ve kullanışlı olduğunu biliyorum. Özellikle QR ve barkod scan özelliği çok iyi. En basitinden, markette alışveriş yaparken en doğru kahvaltılık gevreği seçmede bile yardımcı olacaktır.

  Paylaşım için teşekkürler.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız