O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 20

Yerli “Öncesi & Sonrası” örneklerinin yabancılarla dengeyi sağlaması adına “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin”lere biraz ara vermiştik. Bu süre içerisinden aramızdan pek çok P90X başarı hikayesi geldi ve Blog’da yayınlandı. Bu yüzden tam gaz devam ediyoruz.

Aşağıda yeni bir 90 günlük P90X değişim videosu bulacaksınız. Dilerseniz başlardaki konuşmaları da atlayabilirsiniz. Özetle, obezite sınırlarındaki bir arkadaşının bundan 5 ay önce Facebook’ta yayınladığı değişim fotoğrafını görmesini, ardından kendi başladığı P90X serüvenini ve de 90 gün sonuçlarını anlatıyor.

Sonunda da Tony’e laf atmadan duramamış. Tony 30 Şınav yaparsa, ben 31 yapacağım diye :-)

O’nun Hikayesi…

7 Yorum

 1. şu anda 5. haftamdayım ama hala sadece 1 kilo verebildim çok fazla abartı bir kilom yok ama sanki p90x boyunca hiç kilo veremeyecekmişim gibi oluyor . kilo vermesem bile etrafımdakiler çok zayıflamışsın ve boyun uzamış diyor bu beni mutlu ediyor ama tartıya çıktığımda moralim çok bozuluyor.Tüm motivasyonumu kaybediyorum. Acaba sizinde ilk ayınızda böyle şeyler oldu mu?(yaş=14)

  Cevapla
  • Merhaba Begüm,

   Her zaman söylediğim gibi P90X’te “tartı” başlarda yalan söyler, yani yanıltır. Hele de başlarında (5. hafta gibi). Senin için önemli olanın nasıl hissettiğin ya da senin çevrendekilerin seni nasıl gördüğü olmalı bu aşamada; ki onun da cevabını vermişsin. Ama merak etme, istediğin tartı sonuçları da ardından gelecektir. Sadece 90 günü bitirmelisin.

   Cevapla
   • teşekkürler hocam=) birde 14 yaş p90x için küçük bir yaş değil değil mi?

    Cevapla
    • Değil :-) 14 yaşında başlayan bir ordu insan biliyorum.

     Cevapla
 2. Her geçen gün daha motive oluyorum ve her geçen günde yanıyorum o spor salonunda vakit kaybettigim için :)

  Cevapla
 3. Sabah sabah beni motive etti. Değişim yine yüze ve ifadelere de yansımış. Adamda özgüven tavan :-)

  P90X = Daha Çok Kız

  Cevapla
  • Hmmm… Tam olarak “P90X = Daha Çok Kız” diyemeyiz çünkü en az erkekler kadar bayanlar da programı uygulamakta. Ama etkisi oluğu tartışılmaz :)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız