Muhammed Burak’ın Sonuçları… (Önizleme)

P90X-Türkiye’de çok sık yaptığımız bir uygulama değil ama, ansızın Whatsapp’tan “Hocam, P90X sonunda bitti, işte sonuçlar!” diye bir mesaj gelip, değişim fotoları da bu kadar heyecan verici olunca, beraberinde gelecek blog yazısını beklemeden bu değişimi sizlerle bir “önzileme” olarak hemen paylaşmak istediğimiz de oluyor :-)

Bu değişimin kahramanı Muhammed Burak’ı bir kez daha herkesin huzurunda tebrik ediyoruz. Genellikle taze bir P90X Mezunu’nu yerinde durdurmak çok zordur. O enerji patalaması ve öz güvenle hemen “sıradaki gelsin!” denir. Ama yeri gelmişken buradan hemen hatırlatalım, P90X’in çok işe yarayan “Muscle Confusion” yani Kas Şaşırtması prensibi gereği, mezuniyetin ardından bir hafta – 10 gün kadar bir ara vermeyi mutlaka tavsiye ediyoruz (tabii ki yine sağlıklı beslenmeye devam ederek ama sadece Tony’nin sesinden biraz uzak :)

O yüzden sana da diyoruz ki Muhammed, şu an içinde bulunduğun kısa aranın tadını çıkar, çünkü sanırım çok yakında seni bu sefer Hybrid ile tanıştıracağız :-) Tekrardan, yeni fiziğin, yeni 6-pack’lerin, yeni özgüvenin, kısaca yeni hayatın… hayırlı uğurlu olsun!

Muhammed Burak’ın 90 Gün Sonuçları…

Muhammed Sırt

Muhammed Yan

5 Yorum

 1. crazyhero

  gerçekten ciddi bir emek, gayret ve titizlik sözkonusu. takdire şayan

  Cevapla
 2. çok güzel sonuç almışsın beslenme planın iyi ayarlamışsın ciddi anlamda kas da kazanmışsın omuzlar gögüs çok iyi gelişmek kolay gelsin :D

  Cevapla
 3. Ecem

  Uzun süredir siteye giremiyordum ama şimdi elim değmişken acısını çıkaracağım :-)) Ben de sonuçları çok beğendim. Gözler özellikle kola, göğüslere ve omza kayıyor. İlk fotoğraftaki çocuğumsu ifade gitmiş, yerine daha haşin bir ifade gelmiş. Spor ve beraberinde gelen özgüven, bence insanın hayatındaki en önemli şeylerden. Geçtiğimiz 7 günde ben bunu tekrar anladım. Sonuçlarını tekrar tebrik ederim. Bir mezuniyetin darısı da başımıza.

  Cevapla
 4. icten

  Bravo… kol ve sırt gerçekten süper gelişmiş. Bambaşka bir insan olmuş resmen.

  Cevapla
 5. “P90X ile hacim yapılır mı?” sorusu çok fazla geliyor. Kısaca, işte cevabı diyelim!

  Tekrar tebrikler. O kol 90 günde oraya nasıl geliyor?!… Geliyor işte :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız