Kim P90X’in Şınavlarına Zor Dedi?!

Şu an uyguladığınız program ister P90X, ister Insanity, ister Hybrid olsun… Zaten ne kadar etkili olduklarından şüphe yok ama henüz yapmayanlardan ve “sadece duyanlardan” genelde “ne kadar zor” olduğunu duyarsınız, gerçekten yapanlardan ise genelde “ne kadar zevkli” olduğunu…

Tamam, çocuk oyuncağı, çantada keklik ya da parkta bir yürüyüş gözüyle de bakamayız ama ne demişler, “Allah sevindireceği kulunun önce eşeğini kaybettirir, sonra buldururmuş” :-) İşte şimdi biz de sizlere “beterin beteri vardır” deyip, akıllara hayret verecek 22 farklı “ekstrem”şınav versiyonunu paylaşacağız.

Hemen hatırlatalım, bu 22 ekstrem şınavdan sadece 1 tanesi P90X (ve Hybrid) programında yer almakta. O da “Tek El Şınavı” ve sağolsun Tony Amca onun da bir sürü kolay versiyonunu ilgili videolarda sizlere gösterecektir.

O zaman sözü daha fazla uzatmadan, sizi 22 farklı ekstrem şınav varyasyonu ile baş başa bırakıyoruz. Gaza gelip ilk günden gördüklerinizi denemeniz tavsiye edilmez ama bir tur P90X mezununun en azından bir-iki tanesini yaparak arkadaşlarını hayretler içinde bırakacak bir performansa sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

22 Ekstrem Şınav Varyasyonu!

2 Yorum

  1. NURIMO

    Amuda kalkıp tekrar eğilmeli şınav bitirdi beni

    Cevapla
  2. Ecem

    Müthişmiş bunlar! Özellikle Typewriter ve şu en sonlara doğru ayaklarıyla hafif hafif yürüdüğü olana bayıldım. Aman bunlar eksik olsun zaten, kendimi düşünemiyorum buları yaparken. Ama tek elle şınavı, P90X’teki teyzenin yaptığı gibi dizlerimin üzerinde ve dirseklerimden hafif kırarak yapabiliyorum.

    Cevapla

Yorum Paylaşınız