Kerem’den Bir Güncelleme Daha…

P90X-Türkiye sitesinin müdavimleri, Kerem’i hatırlayacaktır… Programla tanışma ve ilk başlama tarihi 19 Mart 2015’e dayanır. Şimdi bir 6 Ekim 2016 güncellemesi gelince, kendisinden de izin alarak bu değişimi sizlerle de paylaşmak istedik. Çünkü böylesine bir motivasyon ve ilham kaynağını sadece kendimize saklamak haksızlık olurdu!

Hatta Kerem’in, P90X’çileri motive etmek adına kurduğu, “GYM Keri” adında bir de Instagram hesabı var. Onun da linkini buradan paylaşalım (www.instagram.com/gymkeri) , ki sevimli minik oğlunun P90X’i sırasında ona eşlik ettiği harika kareler mevcut :-)

İşte sözü fazla uzatmadan, sizi bu “hayat değiştirici” tabir ettiğimiz vücut transformasyonu ve de Instagram hesabından seçtiğimiz motive edici karelerle baş başa bırakıyoruz. Asla “havlu atanlardan” değil, “inatla devam edenlerden” olduğun ve bizlere yeniden yaşattığın motivasyon için teşekkür ederiz Kerem…

Kerem – Önce & Sonra

keremekim

keremyoga

keremp90x

kerempullup

kereminsanity

keremjunior

KeremGymKeri

10 Yorum

 1. tebrik ediyorum harka bir değişim imrenmemek ayıp olurdu :)) ancak şu barfiks yaparkenki fotoğrafınıza takıldım ip mi bağladınız ? ne işe yarıyor yakın zamanda başlamayı düşünüyorum :D

  Cevapla
 2. thefuture

  Captan harikasin !! Ve her gun bana liham vermeye devam ediyorsun ! Captan kimse senin onunde duramazz :Ddd

  Cevapla
 3. Tebrikler,bende 1. haftamdayim acaba barfiks direnc lastiginin faydasini gordunuzmu ve nerden,kaca aldiniz.

  Cevapla
  • Kerem Kilic

   Tesekkurler. Tabiili gordum. Baslarda barfiks cekemiyordum. Direnc lastigiyle calistim.zamanla barfikse gectim. Direnc lastigi 4-5 adet kullandim. Reebok kullndim liveup kullandjm. Liveup in 2li veya 3luleei var .onlar daha kullanisliydi.birde decathondan kalin bir lastik aldim. O da kulllanisli. Bu lastikler genel olarak 20-50 tl araliginda.fazlasi bence gereksiz

   Cevapla
 4. px90 programını yeni yeni kesfettim.ve en kısa sürede başlamayı düşünüyorum.aşırı kilom olmamasına rağmen doğumdan sonra kalmış olan sarkık kocaman bir göbek ve midem var.bu programın yanlızca karın parlayacıcı dvdsini yapsam diğerlerini yapmasam olur mu?

  Cevapla
  • Merhaba Semiha Hanım,

   Sorunuza ben cevap vermeye çalışayım. Aslında egzersizin “iyisi -- kötüsü” olmaz genelde, yani mutlaka faydası olacaktır. Ama P90X (içinde yeteri kadar Karın Parçalayıcı’yı da içeren) bir sistem. Yani sadece onu uygulamak, gereken etkiyi vermeyecektir.

   Bir örnek ile anlatmaya çalışayım… P90X dururken, sadece Karın Parçayıcı’sını yapmak; iPhone7 varken halen iPhone1 kullanmakta ısrar etmek gibi olacaktır :)

   Cevapla
   • Kerem Kilic

    Kesinlikle katiliyorum. Gunde maks 1 saatimizi harcayarak en degerli varligimiza yani kendimize yatirim yapmak bu kadar zor olmamali.

    Cevapla
 5. Kerem Kilic

  Teşekkür ederim.Umarım dediğiniz gibi ona da sporcu kimliğini aşılayabilirim ve iyi bir örnek olur.

  Cevapla
 6. icten

  Wuhuwww… Ne zamandır bu kadar güzel bir değişim görmemiştim. Herkes kilo verebilir ama kilo verirken kas yapma ve vücudu sarkıtmama işte bu ancak bu programla gerçekleşebilir.
  Oğlunuz da çok tatlı bu arada maşallah. Babasından spor gördükçe bilinç altına sporcu bir kimlik işleniyor ve geleceğin sporcusu olmaya hazır oluyor bu durumda.

  tebrikler

  Cevapla
 7. Harika bir değişim, tebrik ederim. Evladınızı da Allah bağışlasın, ona çok iyi bir örnek olmaktasınız.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız