Instagram’da Takip Edilesi 5 Yaman Hesap!

Doğrusu Facebook, Twitter ayrı ama… Instagram’ın formatını ve basitliğini seviyoruz! Özellikle Fitness Guru’larını takip etmek ve hiç yoktan motive olmak için mükemmel bir platform.

Evet belki biraz klişe gelebilir. Dağda bayırda, orda burada Yoga pozları… Hep brokoliler, sağlıklı meyve sebzeler (bu insanlar hiç mi pizza yemez yahu!)… Ya da hep plajlar, bikiniler (bu insanların memleketlerinde hiç mi soğuk hava olmaz yahu!)…

Ama ne olursa olsun, çevrenizi ya da vizyonunuzu fit insanlarla kuşatmak, sizi de fitliğe yaklaştırır düşüncesi doğru (bunun tersi de doğru). Bu Instagram hesaplarını takip ettikçe, insanın motive olmaması zor!

Bu ilk yazıyı, önce kadınlara ayırdık, ama erkek versiyonunu da yapacağız. İşte Instagram’da takip edilesi 5 yaman hesap!

1) Emily Skye – @EmilySkyeFit

EmilySkyeFit

1.2 milyon takipçi… Avustralya’lı Fitness Model – Antrenör’ün kaya gibi sağlam 6-pack’lerinden gözlerinizi alamıyorsunuz. O da cömertçe sergilemekten hiç geri kalmıyor zaten :-)


2) Michelle Lewin – @Michelle_Lewin_

Michelle Lewin P90X

6.6 milyon takipçi…! Lakabı “Fitness Diva”sı… Onun hikayesini bu denli motive edici kılan, Venezuella’da yerel bir sağlık ocağında bildiğiniz standart bir “komşu kızı” iken, rekor sayılacak kadar kısa bir sürede, bir fitness fenomeni haline dönüşmesi! 


3) Amanda Bisk @AmandaBisk

Amanda Bisk P90X

450 bin takipçi… Listede bir Avustralya’lı daha. Bu aslında, yukarıda bahsettiğimiz “7/24 bikini, hiç mi kötü hava olmaz”ı biraz açıklıyor! Ünvanları; Egzersiz Psikoloğu (evet, böyle birşey varmış), Yoga Hocası, CrossFit Koçu… Hesabında boy boy estetik Yoga pozları bulabilirsiniz.


4) Rachel Brathen – @Yoga_Girl

Yoga Girl P90X

1.7 milyon takipçi… Listeyi sadece baldır-bacak ağırlıklı yaptığımız sanılmasın! Instagram hesabındaki kendi giriş açıklamasıyla, Rachel’in tek yapmak istediği “Yoga, biraz şarap ve hayvanları kurtarmak”… Adı üzerinde Yoga Girl, gülümsemediği ve huzur içinde olmadığı tek bir fotoğrafını bulmak imkansız.


5) Kaisa & Jennifer – @TwoBadBodies

Two Bad Bodies P90X

350 bin takipçi… Motivasyon 1 tane yetmez 2 tane olsun! Biz de başta ikiz zannetmiştik ama değiller, sadece en iyi arkadaşlar. Yaşam felsefeleri, dünyanın her yerini spor salonuna çevirmek. Evet, paylaşımları “kapalı mekanlarda” değil “açık havada”… Bu arada küçük bir not, bu Instagram hesabı aktif değil pasif, yeni paylaşım yok. Ama “ölüsü yeter” dercesine 350 bin küsür takipçisini koruyabiliyor. 

1 Yorum

  1. Yine tam benlik bir yazı olmuş. Takip ettiklerimden Emily Skye hamileyken bile hep fitti! :-O

    Cevapla

Yorum Paylaşınız