Değer mi? Değer!

P90X-Türkiye’nin değerli paylaşımcılarından Gökhan, dün Whatsapp’tan bana 2 adet foto gönderdi…

Aslında konuştuğumuz konular çerçevesinde birbirleriyle (direkt) bir ilgileri yoktu. Amma velakin, bana bugünün yazısı için ciddi bir ilham kaynağı vermiş oldu :-) Yazının da başlığında biraz kendimiz sorup kendimiz cevaplamış olduk ama, sizin de görüşlerinizi merak etmekteyiz.

Görünen o ki, tüm o P90X’ler sırasındaki onca barfiks, meyvesini vermiş… Sadece sırtı “Öncesi & Sonrası” olarak kıyaslamak yönünden, öncesine ait kıyaslayabileceğimiz bir sırt fotoğrafı yok sanırım. Ki genellikle “öncesi”nde kimse durduk yere, “hanım, şu benim sırtımın bi fotosunu çekiversene” demez :-) Ama önden çekilen “öncesi” fotosundan, sanırız arkasını da az çok canlandırabiliriz.

Gönderilen diğer kare ise, nasır tutmuş avuç içleriydi… Tabii ki böyle bir zorunluluğunuz yok; barı daha doğru tutarak, eldiven kullanarak vs. narin ellerinizi koruyabilirsiniz. Ama bu fotoğraf karesini gönderirken benim tahminim, “tüh ellerim de nasır tuttu”dan ziyade, “gururu duyuyorum”du! Ben öyle sezdim :-)

O zaman biz yine de başlıktaki sorumuzu tekrarlayalım. Böyle güçlü, sağlam ve de estetik bir sırta kavuşmak için, ellerdeki nasıra değer mi? Bizce değer…

Deger mi

6 Yorum

 1. teoman.T

  abii supperrsin yeminlee helal olsun azmine hayranım sende efsane olacaksın :D

  Cevapla
 2. gkniketya

  Saol ıbrahim tskler.arkadaş geçen elimin içindeki nasirlari gordu bu ne oğlum dedi inşaattami çalışıyorsun dedi beni gulumsetti ,:)))

  Cevapla
 3. bakayım eer kayıtlarda varsa gönderim :D eskıden kalma kaldıki resmi görünce direk reaksiyon olarak avucumun içine bakdım:D sırtın emekleri nasırlardan belli oluyor bravo başarılar

  Cevapla
 4. gkniketya

  Bu arada sırt resmi öncesi olarak var bula bilirsem yollarim :)

  Cevapla
 5. gkniketya

  Doğru sezmişsin hocamm Saol yazı. Icin valla aklimdan geçiyordu bu. Gibi bir .yazı.yazmak saoll varol. Aykut hoca.

  Cevapla
 6. Ohaaa çok fena gözüküyor helal olsun , evde kas olmaz spor olmaz diyenlere kapak olur

  Cevapla

Yorum Paylaşınız