Bunu Da Mı Yaptılar?!

Belki de sadece 90 güncük sabredip, 6-pack’lere kavuşmak yerine (tabii ki bu başlangıç pozisyonunuza göre değişir ama bu site 90 günde 6-pack’lere merhaba diyen çok kişiye şahit olmuştur), bu işi karnına ameliyatla takılan protezlerle çözme yoluna giden tembel tenekelerden daha önce bahsetmiştik… (Kaçıranlar için: Tembellikte Son Nokta!)

Hadi bunun için “bıçak altına yatmak” biraz ekstrem diyelim… Ama sağolsun Çinliler (yani muhtemelen Çinlilerdir diye tahmin ediyoruz, yoksa alınmasınlar :) bunu da çözmüş!

Şimdi hemen bırakın dambılları, bırakın karın, kol, özellikle de göğüs çalışmayı… Gereksiz! Çünkü… 90 gün falan değil, saniyesinde size “Before & After” verecek tshirtlerimiz var! Özellikle siz erkekler… Karşınızdaki kızları o kadar etkileyeceksiniz ki, gecenin sonu nereye giderse gitsin, o etkilediğiniz kızı yüzüstü bırakıp gideceğiniz garanti. O derece “cool” olacaksınız yani!!!

Not: Bu yazının ardından, yorumlarda ya da daha büyük ihtimalle e-mail ile, “hocam sol üst köşedeki gri içlik harbiden iyiymiş, onu nereden buluruz?” sorusunun geleceğine adım kadar eminim sanki :-)

Tshirt Fake Kas

6 Yorum

 1. Paylaşmadan geçemeyeceğim (kendisinin izniyle :)

  Blog’un sıkı P90X’çilerinden Gökhan’ın bu sabah yolladığı fotoya bakılırsa “Çinli T-Shirtü”ne ihtiyaç kalmamış :-)

  Tebrikler Gökhan…

  Cevapla
  • gkniketya

   Aykut hocam alemsin nerden bulursun. Çin işi japon işi :).bu arada 3.tur 2 aydan resim …

   Cevapla
 2. Hocam sol üst köşedeki gri içlik harbiden iyiymiş, onu nereden buluruz?

  Cevapla
  • :-)

   Cevapla
   • Demesem ölürdüm hocam :-)

    Cevapla
    • Aman sen iyi ol Erdoğan :-)

     Cevapla

Yorum Paylaşınız