Ayın 1’inci Günü Pazartesi’ye Gelirse…

Bugün 1 Mayıs 2017… Hem de Pazartesi… Aslında bizim her zaman savunduğumuz; egzersize, sağlıklı beslenmeye, hayatınızı düzene sokmaya başlamanın aybaşısı, Pazartesi’si vs. olmaz. Tüm bunlara başlamak için en iyi gün, hemen karar verdiğiniz “o gün”dür!

Ama gerçek şu ki, sadece bizim memleketimizde değil, dünyanın çoğu yerinde bir Pazartesi başlama klişesi vardır; genellikle haftanın ilk günü kabul edildiğinden. Hal böyle olunca, yani bugün hem Mayıs ayının ilk günü, hem de Pazartesi’ye denk gelince, egzersizlerine bu özel gün başlayacakların sayısı hayli fazla bildiğimiz kadarıyla. Biz de onları yalnız bırakmak istemedik ve ekstra motivasyon vermek adına, P90X-Türkiye’de bugüne kadar yayınlamış vücut transformasyonlarından, motivasyon atasözlerinden ve  yine motive edici görsellerden bir demet sunalım istedik.

Eğer siz de bu hayat değiştirici (gerçekten!) serüveninize bugün başlayacaklardansanız, sizi bu motivasyon bombardımanı ile baş başa bırakıyoruz. İlk gününüze dair son bir hatırlatma; belki kolay olmayacak, vücudunuz “bu da nereden çıktı şimdi?!” diyecek, ekranda gördüklerinizin ilk günden belki yarısını yapabileceksiniz, belki daha azını… Ama pes etmez, devam ederseniz… Hayatınızın en iyi fiziğine kavuşacaksınız ve emin olun hepsine değecek!

Ayın 1’i ve Pazartesi Motivasyonu Bombardımanı…

Motivasyon 700

Pınar P90X

Burak

Batuhan 1

Kadir-Insanity

Günde-1-Saat-Spor

Can-P90X

Konfor Zonu ve Sihir

Merve-1-90

Nerede Bitirdiğin 1

Whatsapp-Ferhat (1)

5x10Rep Gold GYM Messenger

Ugur-Yan (1)

Yarım Bırakmamak

Musess-Final-3 (2)

Ölen Yağlar

TEO 2 TUR 30

Kas mi Yag mi

Ayhan-P90X (2)

Su Altı İlizyon

Gokhan-Yan-2

Üzgün Göbek

Icten-1-30 (1)

10 BESLENME

Ibrahim-Degisim (2)

P90X Motivasyon

Berat - Abla Son

Terayağı testi

Yakup Yan

Sirt 6-pack

Muhammed Yan

HAMİLE SON

Bugra 1

Bu Kadar Kolay Erkek

Kerem Motivasyon

 

P90X BESLENME

Erdogan 70 Blog

1 Yorum

  1. Gerçekten motivasyon bombardımanı olmuş :-D Bizi her daim motive ettiğiniz için size de teşekkürler Aykut Hocam.

    Cevapla

Yorum Paylaşınız