60 / 1440…

Belki her zaman farkına varmayız ama her bir günde tam 1.440 dakika var… Her sabah uyandığınızda yenilenen ve ertesi gün aynı saate kadar önünüze serilen 1.440 dakika…

Bu koca 1.440 dakikayı nasıl kullanacağınız ise size kalmış. Tamam uyku, iş, okul ve koşturmacası olan bir hayat da var… Ama eğer o 1.440 dakikanızın sadece 60’ını*, yani tüm gününüzün sadece %4’ünü “kendinize” ayırdığınızda, bilin ki ömrünüzün tüm geri kalanında o uyku da, iş de, okul da, ve özetle o hayat da… daha bir güzel olacak.

* Kendi evinizin konforunda uygulayacağınız P90X Programı günde ortalama sadece 60 dakikadır.

1440

7 Yorum

 1. viXen

  Bu yazı çok etkileyici olmuş hocam

  Cevapla
 2. Mustafa Ağut

  Kesinlikle haklısın Aykut hocam :)

  Cevapla
 3. Deniz Aslan

  Hazır konu geçmişken değinmeden yapamayacağım. Geçenlerde benzer konuya ilişkin arkadaşlardan birinin kitap tavsiyesi olmuştu. Ben de koşarak kitabı aldım. Üç günde kitap bitti. Siz tüm p90Xtr takipçilerine okumalarını öneririm.

  Erdal Demirkıran “Sadece Aptallar 8 saat Uyur”

  Cevapla
  • Ayni kitaptan daha 2 gün önce bahsetmişim :-)

   http://www.p90xtr.com/sikca-sorulan-soru-boy-uzatma-uzerine/

   Cevapla
   • Deniz Aslan

    Hocam ben de ordan alıntı yaptım ama hangi gün gördüm veya kim paylaştı hatırlayamamıştım :))) Malum yaş 38 bir ayak çukurda artık :))

    Bu unutkanlık için kusura bakmayın.

    Cevapla
    • Hahaha… O arkadaş ben mişim demek ki. Ben de dedim, büyük tesadüf.

     Bence de oldukça faideli bir kitaptı. İyi ve örnek bir sporcu olmakla birlikte, ömrün 3’te 1’inin yastığa verilesine karşıyım. Yapacak çok şey var…

     Cevapla
  • Bu adamin su anki haline bir bakin. 4 saat uyumaktan yaslanmis. bence Siz dunyanin gelenegini bozmayin ortalamayi 7 saatin altina dusurmeyin. Tum bilim dunyasinin buluslarini red etmeyin.

   Cevapla

Yorum Paylaşınız