Pink’in de P90X’çi Olduğunu Biliyor muydunuz?

ABD’li şarkıcı Pink’in her zaman iyi bir fiziğe sahip olduğunu biliriz. Ama bu fiziği acaba neye borçlu olduğunu biliyor muydunuz?.. Dilerseniz aşağıdaki videoda kendi ağzından dinleyebilirsiniz!

Pink, ABD’li talk-show’cu Oprah Winfrey’e verdiği röportajda, nasıl bu kadar formda olduğu sorulduğunda, P90X’ten bahsediyor.

Her turneden döndüğünde, yemek yapıp yiyerek mutlu olduğunu ama sonunda P90X’in imdada yetiştiğini söylüyor. P90X için kullandığı ilk kelime ise… Çılgınlık!

Tabii Pink’i P90X ile tanıştıran ve şu anda da koçluğunu yapan, P90X DVD’lerindeki Dreya’dan başkası değil! Ve röportajın sonunda Pink’ten bir tavsiye… Tony’nin bitmek bilmez esprilerinden usananlar için, ara sıra DVD’nin sesini “mute”a getirdiğini de itiraf ediyor :-)

Pink ile P90X Üzerine…

4 Yorum

 1. Deniz Aslan

  Deniz Aslan diye biri de başlamış. Öve öve bitiremiyor P90X’i . 84 gün sonra dünyayla paylaşacakmış sonuçları. Tüm borsa O’ndan gelecek sonuçlara odaklanmış durumda. İhracat durma noktasına gelmiş. Somon balıkları bu sene göçten vazgeçmiş, kartallar bu adamı yakından görmek için alçaktan uçuş eğitimleri almaya başlamış.. :)))

  Çok yakında bu sitede :-)

  Cevapla
  • :-)

   Ohooo bu motive gidiş ile sizin sırtınız zaten yere gelmez Deniz Hocam…

   Cevapla
   • Deniz Aslan

    Bir tek mekik çekerken sırtım yere geliyor sayın Aykut Hocam :-)

    Cevapla
 2. Pink’i biliyordum. Onun dışında aklıma gelen ünlüler Adam Sandler, Sheryl Crowe (nasıl yazıldığından emin değilim :-) ve Barack Obama’nın karısı First Lady Michele Obama :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız