45. Gün, Yolun Yarısı…

Herkese Merhabalar,

İlk 30 gün sonuçlarım olumlu yorumlar aldı ve beni daha çok motive etti, azmimi artırıp daha da dikkatli şekilde P90X’i uygulamama olanak sağladı :-) Ve özellikle Aykut Hocamla geçen bir konuşmamız sayesinde çok, çok daha ileri attı beni. İyi ki varsınız hocam :-)

Zaman nasıl geçti anlamadım bile. Ama şunu söylemeliyim, iradem gerçekten çok kuvvetli ve seyretmeye maruz kaldığım onca mükemmel yiyecekleri (aslında o kadar mükemmel değiller, sadece tatları süper) 1 lokma dahi yemememin ödülünü çok erken aldığımı söyleyebilirim. Hastalandım, 2 farklı gün ara vermek zorunda kaldım ama elimden geldiğince yine P90X ile kaldım.

Yolu yarıladım arkadaşlar. P90X’i bitirdikten sonraki hedefim P90X-Insanity Hybrid programını uygulamak.

İşte 45. Gün Sonuçlarım

İlk Gün : 105 kilo

45. Gün : 87 kilo

İlk Gün : 6 Şınav, 4 Yarım Barfiks

45. Gün : 30 Şınav, 15 Tam Barfiks

Net: -18 kg. Yağ!

Aranızda P90X’in hala işe yaramadığını düşünen var mı? :-)

Ramadan P90X 1-45

10 Yorum

 1. Ben biseyi merak ettim bu kadar motivasyonu sana ne sagladi

  Cevapla
  • Ramadan

   Tek bir sebep değil bir çok sebepten sağladım bu motivasyonu, daha çevik olmak, kıyafetlere sığmak, fit görünüş, eski sevgiliye bir cevap…Ama motivasyonumun en büyük sebebi gerçekten işe yaradığını bilmek ve inanmak. Motivasyon sağlamamak için ne gibi bir sebebim olabilir ki :-)

   Cevapla
 2. hkn23slr

  çok iyi başarılarının devamını dilerim .

  Cevapla
 3. sonuçlar mükemmel, tebrik ederim. :)
  beslenme programını yazabilirsen çok sevinirim, p90x dışında başka spor yapıyor musunuz? önceden spor deneyiminiz var mı ?

  Cevapla
  • Ramadan

   P90X dışında Parkour sporu yapıyorum, 4 yıldır yapıyor olduğumdan spor deneyimi olarak görebiliriz ama önceden 1 ay body building ve 2 ay kick box yapmışlığım var. Pek bir şey sayılmaz :)
   Ben beslenme programımdan çok beslenme tabloma önem gösterdim. Kendime bir program belirlemedim çünkü şu gün şu yiyecekler gibisinden kendime sınır koymaktan nefret ederim. Ama tabiki de öğünlerimi düzenli ve aç kalmadan yedim. Tavsiye blogumda beslenmemle ilgili yeterli açıklama yaptığımı düşünüyorum. Kısacası ekmek, yağ, tuz, şeker 4lüsünü tümden kestim ve Sağlıklı beslenme tablomdaki yiyeceklerin dışına çıkmadım.
   Saygılar…

   Cevapla
 4. sonuçların gayet iyi 90 gün sonuçlarını merakla bekliyoruz. :) herhangi bir protein tozu veya yağ yakıcı kullandın mı ? bir de p90x insanıty hybrt hakkında biraz bilgi verirsen seviniriz. başarılar.

  Cevapla
  • Ramadan

   Merhabalar.
   Protein tozu veya yağ yakıcı ilaçlar kullanmadım tamamen sağlıklı beslenme ve spor :) Insanity -- Hybrid ile ilgili yeterli bilgim henüz yok bu yüzden en doğru bilgiyi öğrenmeniz açısından Aykut hocama danışabilirsiniz.

   Cevapla
 5. Selam Ramadan,

  Öncelikle 45. gününü devirmeni tebrik ederim. Henüz 10. gün sonuçların da 30. gün sonuçların da çok iyiydi zaten. 90 gün sonuçlarının da süper olacağını tahmin edebiliyorum.

  Fotoğrafları atıp, kapak fotoğrafını bize bıraktın diye, biz de ortaya güzel bir kolaj çıkardık. Bence sitenin en etkileyici fotoğraflarından oldu :-)

  Cevapla
  • Ramadan

   Elinize sağlık hocam :) bir an önce 90 gün sonuçlarımın gelmesini bekliyorum…

   Cevapla
   • beslenme programını paylaşabilir misin acaba?

    Cevapla

Yorum Paylaşınız