3 Ekim Pazartesi’ye Az Kaldı!

Eylül ayı da bitmek üzere… Özellikle 3 Ekim 2016 – Pazartesi‘ye çok az kaldı! Peki ne özelliği var bu 3 Ekim Pazartesi’nin?…

Hemen söyleyelim, 3 Ekim Pazartesi günü (P90X ya da Hybrid) Ev Fitness programına başlayan kişi, tam da 31 Aralık günü programını bitirecek, başka bir deyişle yeni yıla “hayatının en iyi fiziği” ile girecek!

Tamam, yeni yıla yeni kararlarla girmek, iflah olmaz bir “klişe”dir biliyoruz. Klasik, 1 Ocak günü spor salonları dolar taşar… Ama biz diyoruz ki, kırın bu tembel klişeyi, daha iddialı bir klişeyi deneyin! O da tam olarak 1 Ocak günü “başlamak” değil de, tam olarak 1 Ocak günü “bitirmek”… Kesinlikle buna değecek!

Peki… Bugüne kadar bu sayfalarda genellikle programa başladıktan “sonra” ne yapılacağından sıkça bahsettik. Şimdi ise, bu sefer başlamadan “önce”, yapabileceğiniz aslında çok da kolay bir hazırlıktan bahsedelim. Eğer siz de 3 Ekim Pazartesi başlayacak ve ümid ederiz 31 Aralık Cumartesi günü gururla bitirecek geniş kitlenin bir parçası olacaksanız, belki de başlamadan önce yapabileceğiniz en basit ama aynı zaman da en de önemli hazırlık… şu anki mevcut durumunuz ne olursa olsun (ya da ne kadar kötü olursa olsun!) bir aynanın karşısına geçip, kendinizin bir fotosunu çekmek (ya da çektirmek) olacaktır. Bu en önemli hazırlık, işte bu kadar basit!

Çünkü her zaman dediğimiz gibi, “öncesi” olmayanın, “sonrası” da olmaz! İşte en geç bu 3 Ekim Pazartesi gününden önce, fotoğrafınızı çekin ve saklayın. Ve sonra tam da 31 Aralık günü tekrar ortaya çıkarın, 90 günün sonundaki yeni halinizle yan yana koyun ve herkes daha fısır fısır yeni yıl kararlarından bahsederken, siz “gelecek planlarından” değil, KAZANDIĞINIZ ZAFER’den bahsedin, onun haklı gururunu yaşayın.

O zaman bu yazıyı, işte o haklı gururları değişimlerinin sonunda yüzlerine yansımış olanlara ithaf edelim…

Onlar Yaptıysa, Sen de Yapabilirsin!

Gokhan-Yan-2

Merve 1-90

1-60 WHATSAPP

Yusuf 1-90

Teo-Devam2 (2)

Metehan-Şimdi

Umut-90 (1)

Ugur-Yan (1)

P90X-Hatırası-Tanju

Burak-90

Omer-30-P90X

Umut-90

Kadir-Insanity

Ugur-04 (1)

Ayhan-P90X (2)

Erkan-1-90-yan (1)

Okay-90-Gün

Can-P90X

Abla-1

2 (7)

İskender-1

Mustafa-1-90-1 (1)

Muctehit Final

Ibrahim-Degisim (2)

Kıbrıs 1-90

Hakan 1 - 30

Muzaffer Asker On

Teo Uğur Düello

Burak

Muhammed Yan

Bugra 1

Kerem Motivasyon

Caner Sirt 90

Erdogan 90 Blog

selinblog

SelcukBey84

Esra1-60

Ozkan180Yan

3 Yorum

 1. thefuture

  Aykut hocam çok saolun sırf ilk haftamı yayınlama ma rağmen beni bu kadar ilham verici gurubun içine koyduğunuz için . Bu çok muhteşem bir durum . !! ? Çok saolun ?Bu harika bir onur

  Cevapla
 2. teoman.T

  bende burdayım hocam :) ama o eski halimden eser yok simdi ;)

  Cevapla
 3. Yerimiz kısıtlı olduğu için, değişim fotoğraflarıyla onore edemediğimiz herkesten özür dileriz… (Ama hatırlatmak isterseniz de ekleriz :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız